bugün

kütahya belediyesi' nin yeni evlenecek çiftlere dağıttığı " evlilik ve aile hayatı " kitabından alıntıdır.

ağzımı açmam artık bi daha . ne diyeceksem sevişmeden önce .

http://www.ulusalkanal.co...-kekeme-olur-h133910.html
Freud'u çürütmüşler. Merak ediyorum, kızlarda kekemliğin olmayışını nasıl açıklayacaklar.
Vygotsky dil gelişimi çalışmasını boşuna yapmış zaten.
He amünyim kekeme olur.
dirty talking'i önlemeye yönelik tavsiye. elimize bir metin versinler, onu okuyalım. asdfghj..

(bkz: vatandaşı olmasan aslında eğlenceli ülke)
ya adamın karısı vıdı vıdı konuşuyomuştur iş üstündeyken, adam böyle bi yalan uydurmuştur karısına.

ama karısının bunu etrafa yayması iyi olmamış.
Sen kalk üstünden, ben yatacam !

Kominist la bunlar !

Çizmeyi aştılar...
Herkesin nefes nefese kalacagini dusunen kisi beyanidir. Adamimla kadinin kondisyonu yerindeyse gayet akici sekilde o my god benzeri haykirislar duyulabilir. Mesela benim yandaki bos daireye arasira geldigini dusundugum alttaki emlakcinin calisanlar gayet akici konusup gayet yuksek sesle ciglik atabiliyorlar.
(bkz: ilgiyle takip ediyoruz)
Buna göre, sevişirsen yürürsen çocuk sakat mı olacak. Hayır, bu yazıyı yazan sakat asıl.
(bkz: batıl eşşeklere inanmak)
peki susarsa lal olmaz mı?
dil atsın düzelir. deneyimle sabittir. *
artık kekemelere ,şaşı insanlaa bir farklı bakmama sebep olacak kitaptan alıntılar.

21.yy'ın türkiyesinde, cahillik almış başını gidiyor. kapatalım memleketi gidelim artık.
mantığını bir türlü kavrayamadığım olaydır. misal konuşuyorsun diyelim spermler veya yumurta titreşimlerden falan etkileniyor ondan mı öyle oluyor lan. bilimsel bir açıklaması yok mu merak ediyor insanlar..
denemişler mi kanıt göstersinler. portakaldaki vitamin ne bilicek benim konuşup konuşmadığımı.
görsel
hayır bu kitabı okuyup da inanacak insanlar var. çocuğunun kekemeliğinden utanacak insanlar.

2 gündür kütahya belediyesi'nin ayıbını konuşuyoruz. benim de kütahya ile alakalı bir proje yapmam lazım. google'a "kütahya b" yazınca "kütahya belediyesi evlilik kitabı" diye çıkıyor. rezillik yapıştı üstlerine.
Şükrediyoruz ki hala buna gülecek insanlarımız var. Onlar da biterse boku yedik gençler.