bugün

sevişmek, sanattır, spordur her şeyden önemlisi duygudur. ense yapma yeri ve zamanı değildir. böyle bir durumda insan kendinden, kaslarından utanmalıdır. o kaslar dişinin pestilini çıkarmak, hamur gibi yoğurmak için sana bahşedilmiştir. işte ben asıl ezik diye bunlara derim, kendini ezdirerek daha fazla zevk almaya çalışmak gizli kalmış bir takım zevklerin de işareti olabilir.
benim özellikle dişilere tavsiyem, ilişkiye daha fazla renk ve fantazi katmayı planlarken ölçüyü kaçırmayıp, erkeklerinin bir takım zararlı yan yollara sapmaması adına bu tip pozisyonları ısrarla reddetmeleridir.
her şeyi kadından bekleyen ve bezgin tiplerdir. muhtemelen kiloludurlar, altınızda leş gibi uzanıp, sizin mastürbasyon yapmanızı izlerler.
3. POSTA YORGUNLUĞUNU AKTiF DiNLENME iLE GEÇiREN ERKEKTiR.
yorgun insandır.
(bkz: iyi de neden bu öfke)
hakareti hak etmeyen ve öylesinden zevk alan veya öylesinden de zevk alan adamlardır. zevk meselesidir, hakarete gerek yoktur.
kilosu fazla olup sevgilisine kıyamayan erkektir.
keyif pezevengidir.
kılıbık erkektir veya zorla sevişiyordur. sevişirken alta geçmek partnerinin üstünlüğünü kabul etmek demektir.
(bkz: altta kalanın canı çıksın)
pozisyon zenginidir.
boşalma problemi olan erkektir eğitimdedir.
türk erkeği lan bu. sekste aktif türk kadını az olduğundan, buna susayan erkektir, zevktir, ana göre değişir, ömrünün sonuna kadar aşağıda kalacağını sanmam, elbet bir gün o da ayaklanacaktır. siz onu bir de büyüyünce görün abisi.
kucaga almayı, zıplatmayı, aynı anda gögüsleri dillemeyi ve öpüşmeyi seven erkektir. Doggy style da bunları yapamazsınız.
cinselliği kadının üzerinde güç gösteri olarak algılamayan erkektir. üste çıkar, alta iner, amuda kalkar, takla atar partneriyle beraber hangi pozisyondan hoşlanıyorlarsa onu yapar. pehlivan mı lan bu üste çıktım diye erinme alta düştüm diye yerinme...
götünü yerden kaldıramayan uyuz ayının tekidir.hayattan bir beklentisi olmayan keyif öküzüdür.
alttan çalışmayı seven erkektir partneri başarı olursa şahlanıp bacak omza yapması an meselesidir.
partnerinin efor sarfetmesini isteyen erkektir.
Alttan alan erkektir.
eziktir.
Herseyi goze alan erkektir.
ibnedir.
parasının hakkını almak isteyen erkektir.
iki elini başının arkasına atıp ağzında da sigara olan erkektir. iyidir hoştur.*
(bkz: şezlong)
okuduklarım karşısında ağzım açık kaldı resmen. Erkek altta uzanır, kadın üste çıkar ve erkek der ki "hadi siktir bakalım kendini" ve ondan sonra kadının çabasını, hareketleri, aldığınız sevki izlemesini keyifle seyreder. Sıkıldığı ya da değişiklik olmasını istediği yerde kadını üzerine doğru yatırıp kalçalarını sıkıca kavrar ve yapması gerekeni yapar. Aşkla sevişirken her şey mübahtır gençler.