bugün

sözlüğü ilim irfan yuvasına çevirmek isteyen asil bünyenin haykırışı, bir sanal platforma adanmış hayatın hikayesi, yazamayıp insanları aydınlatamamanın verdiği vicdan azabı, daha fazla insanı kurtaramamanın pişmanlığı...
şimdi bilmiyorum sizin de başınıza geliyor mu, tahminimce hayır, çevrenin ilgisinden , randevularının çokluğundan sözlüktan uzak kalıyor bazen insan. bildiklerini diğerlerine anlatamamanın , ortak mirasımızı aktaramamanın acısını yaşıyor. oysa diğerlerinin de insan içine çıktığında edecek iki kelamı, açabileceği bir konusu olsun istiyorum ama zamanım yok; yardım elini uzatamıyorum.
işte bazen şanslı saydığınız, yanında kız görüp küfrettiğiniz o insanların da sıkıntıları oluyor. kimsenin hayatı mükemmel değil canlarım. bir yerden kazanıp, bir yerden kaybediyorsunuz. bence sevişemediğiniz için, sap sap dolaştığınız için çok da üzülmemelisiniz.
meşguliyetlerin en güzelidir efenim.
(bkz: efkardan sigara yakmak)
erkek için normal ama kadın için pek de çözümsüz olmayan durumdur.
ara verdiğinde sigara yakarken birkaç entry giremeyecek kadar yorgun olmak.
"analıydı oralıydı derken bir sikişmenin daha sonuna geldik sayın yazarlar esen kalınız"dan başka bir şey yazmak aklına gelmeyen yazarın bahanesi.
(bkz: olsa da yesek)
bu meşguliyetin içindeki kimseler aslında sözlüğe yazdıkları zamanlarda da sevişirler. *
(bkz: sanirim yazar bize bir sey anlatmaya calisiyor)
(bkz: yazar burda kendinden bahsediyor)
(bkz: fırsat bu fırsat)
(bkz: bir entry girip gelecem hemen)
kimi sevişgen yazarların yaptığı iştir. sol frame le sevişmelerindense gidip başka bişeyle sevişmeleri hayılıdır. *
evden uzakta, çocuklarının büyümesini kaçıran bir baba gibi hissetmen...diğerlerinin kişisel gelişimlerine yardım edemediğin için kendini suçlaman...
zirvelerde yeterli sayıya ulaşırsa herkesin sevişmesi halinde sözlüğün b*ku yiyeceği, hepimize hitap edecek olan durum.
sözlüğü günlük sanıp durmadan yazması gerektiğini düşünen kişiye bu tanımlama uyar kanımca. * * *
(bkz: itiraf ediyorum seviştim) *