bugün

mehmet topuz ediyor da sabri neden etmesin dedirten teklif.
jesus navas o gözleriyle yönetime bakış attı mı,vazgeçerler zaten transferden.
sabrinin futbolu bırakması için bu para verilmiş olabilir.diğer türlüsü maya yalanıdır.
sabrinin her an hayalini kurduğu ama başaramadığı başarması imkansız olan bir durumdur. bu zavallıyla neden bu kadar uğraşıyorlar anlamadım.
sabriyi herhalde ünlü bi isimle karıstırdılar spikerler sabri şut vururken 'sabri yerden vurdu üstten out.' diyorlar .
sevilla Vs galatasaray maçından önce yapılması muhtemel hareket.
oynatmayın bu adamı kulubünüze bu kadar para vericez demişlerdir.
(bkz: sabri şakaları)
la liganın değerini beş paralık eden transfer girişimidir.
bırakın 5 milyon euroyu 500 bin verene satılıp gönderilmesi gerek futbolcu. bende topa vuramıyorum ayağımla ama hızlı da koşarım at gibi hemde. beni koyun aylık bin lira versinler oynarım ben, en azından şanlı armayı taşırım, hemde sabri'den daha iyi taşırım.
sevilla'nın sahte euro işine girdiği şüphesi uyandıran teklif.

not: galatasaraylıyım, bizim sabri o kadar para etmez 5 milyon euro versinler paralar gerçek olsun.
(bkz: sabrinin kaleyi düşünürken erekte olması)
sevilla kulübünün galatasaray`a örtülü ödenek ayırıp bağış yapması. sabri makbuz niyetine.
galatasaray ın sabri yi alması için sevilla ya 7 milyon euro vermesi şeklinde düzeltilmesi gereken başlık.

evet galatasaraylıyım.
sevilla başkanı: jose maria del nido: j
galatasaray başkanı, adnan polat: a

j: sabri' ye 7 milyon euro öneriyoruz. kabul etmezseniz fiyatta anlaşabiliriz. fazlacana bütçe ayırdık bu yıl.
a: ...
j: Sizin sabri' yi alıp minikler ve b genç takımına göstercez. ibret-i alem olsun futbol nasıl oynanıyor görsünler. onu izleyip yetişen gençler, onun gibi olmamak için çok çalışmaya başlıyor.
a: ...
j: tamam 9 milyon oldu.
a: ?
j: sen de iyi pazarlıkcı çıktın polat ama!
(bkz: ali sami)
doğru olması çok azdır ancak sahada hep kavga çıkartan bir oyuncunun gitmesi açıkçası beni sevindirir.
doğruysa belaya davetiye çıkarıyorlar.
+iyi günler adnan bey transfer görüşmesi için rahatsız ettik.
-hangi oyuncu için?
+sabri. 7 milyon euro veriyoruz.
-neeeeyy! harbi mi lan?
+yok lan taşak geçiyoz leeebraam. ehehhe
(bkz: sabriyi de al git burdan)
olası bir fotospor haberi.
"sevilla'nın sabrını zorlamaya gelmez o zaman, o parayı s.kseler ödeyemeyiz" dedirttiren durum.
ancak monopoly parasıyla gerçekleşebilecek hadise.
(bkz: alvesin boşluğunu sabriyle doldurmak)
sabri nin kocaeli maçındaki müthiş(!) oyunu ile birlikte haberdeki rakamın biraz daha artması lazımdır . **
sabri ye de, sevilla'da top kosturdugu müddetçe, bir jeep, bir villa bir de berber tahsis edilecekmiş.
fenerbahçe nin guiza için 14 m euro vermesi ile benzerlik gösterir . yanlız biri gerçekleşmiş bir şeydir * , birinin gerçekleşmesi hayaldir .