bugün

Haftanın başlangıcı olan Pazartesi rejim günüdür ilk başta, ta ki salıya kadar. iş stresi normalden biraz daha fazla yedirir. Salı, pazartesi sendromu üzerimizden atmış haftaya alıştığımız gündür. psikolojik olarak sanırım Çarşamba günü bize hiç bir anlam ifade etmez keşke tatil olsa dediğimiz gündür. Hafta sonuna yaklaştığımızın habercisi olan Perşembe biraz rahatlatır ruhumuzu. ve Cuma, yoğun bir haftanın son mesai günüdür asla akşam olmayı bilmez. Uğraşımız ne olursa olsun mesainin en uzun geçtiği gündür. Haftanın soluğu olan Cumartesi bize huzur veren tek sabahımız uykumuzu almış dinç bir günden daha güzel ne olabilir ki, Pazar günü ise, iş yoğunluğunu tam üzerimizden atmışken anlamadığımız bir şekilde akşamı bulur, pazartesi gününe hazırlıkla biter. genel anlamda aslında hafta sonları yeni bir haftaya hazırlıktır.
pazar ve pazartesi günleri genellikle sevilmeyen kategoridedir.
tamlama yanlışlığı olan cümledir.

(bkz: haftanın sevilen ve sevilmeyen günleri)
(bkz: vay be)
sevilen haftanın günleri ağustos ayının ilk iki haftasının bütün günleridir.
sevilmeyen haftanın günleri mart ayının ilk üç haftasının bütün günleridir. *
göztepemin bu seneki maçları perşembe olduğundan, biz göztepeliler tarafından perşembe günü çok sevilir.
(bkz: anlatım bozukluğu)
cumartesi günleri dışında her gün sevilmektedir ben tarafından.
pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri okul tam gün olduğundan dolayı tarafımca sevilmeyen günlerdir. cuma kısmen sevilir yarım gündür. cumartesi, pazar el üstünde tutulur. pek çok sevilir. bitmesin istenir.
cumayı tam gün çalıştığımdan dolayı, pazarı pazar olduğu için sevmiyorum. salı, çarşamba ve perşembe en iyisi, hem en güzel partiler bu günlerde yapılıyor, hem de hafta içi işte, her bi şeyden uzak.
Pazartesi =>Pek sevmem haftanın başı olduğundan dolayı kalabalık olması yüzünden.
Salı => Beslenme dersi olduğundan dolayı pek sevmem.
Çarşamba => ilk iki ders uyukladığım için pek severim.
Perşembe => Kuaförlük derslerinin hepsi bir günde toplanıp sters yaptığı için pek sevmem.
Cuma => Cuma'yı severim mübarek gündür ve okulların 2 gün tatil olduğu andır.