bugün

Açılıpta reddedilmek daha içini acıtır insanın. Bilemiyorum riskli iş.
bilemiyorum altan. zor bir durum. hem açılmak istersin hem de açıldıktan sonra gelecek olan tepkiyi düşünüp tereddüt edersin. böyle ortada kalırsın işte. ama yukarıdaki yazarın da dediği gibi en kötü reddedilirsin.
Sapık damgası yememek içindir.
En azından açılmadım bunu kendim yaptım diyebilirsin. Pişman olmayacak şey yapmak sana kalmış.
Çok kasma genelde , ben seni arkadaş olarak görüyorum cümlesini duyacaksın.
iyi hesap edin. Değmeyecek birine açılırsanız iş boka sarıyor...

Ben bunu öngördüm içime attım. Şimdi bakıyorum ki, doğruyu yapmışım.
Seviyorsan git ko...

Bi bitmediniz amk kolay mı öyle?
Bilmiyorum ama hareketlerinizden onun zaten anlamış olması gerekiyordu. E anlamışsa ve o da olumlu düşünüyorsa açılmanıza gerek bile kalmadan işler bir yöne doğru gitmeye başlamıştı.
Amı götü yalanmak istenen kızdan sapık damgası yememek içindir.
sabreden derviş olmuyor yalnızca kaybetmiş oluyor. açılamayana açılırlar gülüm.
Biraz daha korkak davranılırsa kız kapılabilir.
Kız uzak bir sahil ise açılmaya çalışıp boğulmaktan iyidir. Tavsiye..
Yakın arkadaşlara bahsedilerek çözülecek problem. Bir haftaya kalmaz herkes duymuş olur dolayısıyla kızda öğrenir.
Ezik ve tipsiz insan işidir (bkz: şişman ve asosyal olmak)
Açılmadığınız sürece hiçbir şey elde edemez,
sadece ızdırap çekersiniz.
Açılırsanız en azından hislerinizin bir karşılığı olup olmadığını öğrenir,
ya sevdiğinizle beraber olur ya da yolunuza gidersiniz.

Şairin de dediği gibi;
içinizi açın,
Belki onun da içi açılır.
Kızı başkasının almasıyla sonuçlanacak eylem.
Acilmasan da olur kardeşim pek birşey kaybetmezsin en azından ruh sağlığın sende kalır. Değmeyecek biri için hiç etmezsin.
Karşı taraf eğer size bir sinyal vermiyorsa açılmamak daha iyidir çünkü açıldıktan sonra asla eskisi gibi olmaz hiçbir şey. Oturup konuşamazsınız bile. Açılmadan kendinizi sevdirebilirseniz ne âlâ ki sağlıklı olan da o, yok eğer başaramıyorsanız bu şekilde zaten sevgilisi olunca soğursunuz bende öyle olurdu en azından.
Bir villa satın al bir de lüks araban olsun, merak etme o sana açılır kısa zaman sonra *
Ne asklar yasayamadim ki, bu yuzden hep platonik takıldım..