bugün

hangimiz sevmedik çılgınlar gibi? sevilen kişi nerede okuyorsa ben oraya diyip gitmedik mi peşlerinden? ben gitmedim ama gidicem.

edit. Sevgili yazarlar, sevdiğim kişi mimarlık okuyor, bende bu bölümü okuyacağım bu durumda benim için sıkıntı yok? bunun neresi anlaşılmıyor? Sevilen kişi nerede okuyorsa ben oraya diyip gitmedik mi kısmının gırgıra vurulmasını çelişkili olarak bulmuşlar, neresi çelişkili algıları açıp okuyalım olur mu?
Cidden var mi boyle insanlar ? Kimse benim icin jeoloji muhendisligi okumadi.. icim buruldu suan biraz.
Lisede sevdiğim insanla benzer tercihler yapmıştık bundan haberimiz yoktu, tesadüfen.

Eğer karşılıklı bir sevgiyse eğlenceli olabilecek durumdur.
KAÇ YAŞIMA GELDiM HALA BÖYLE ŞEYLERDEN MUTLU OLABiLiYORUM, ÜNiDE HOŞLANDIĞIM ÇOCUKLA AYNI BÖLÜMÜ BiTiRMiŞ OLMAMIZ, ARAMIZDA 2 YAŞ VARKEN BiLE YANYANA OLMAMIZ, BU DENK GELiŞ BENi ÇOK MUTLU EDERDi, ASLINDA HALA EDiYOR DA.
Eğer bölüm bitiminde işsiz kalacağınız bir bölümse ağır malsınız demektir. Hiçbir şeyin garantisi yok. bugün seviyorsun ama yarın sevecek/sevilecek misin bakalım. Sonra siktiri yediğinde ne işim var lan benim bu sikik bölümde dersiniz.