bugün

bana ne konuda olursa olsun yalan söyleyip güvenimi sarsarsa sevgimi o an kaybeder.
insana koyan ret edilmek değildir. insana koyan nasıl böyle bir insana teklif ettim demektir.
ilk zaman Rafet el roman ın dediği gibi işte o an ben yaşayamam. Dersiniz sonra Yapacak bir şey yoktur. Ölenle ölünmez deyip yoluma giderim. Kader önünüze başka kişiler çıkarır elbet.
Zaten sevilmiyordur. Yeterince kullanılmıştır, kullanılacak bir şeyi kalmadığından seni artık sevmiyorum olur.
zaman her şeyin ilacı.
ilişkisel manada bir sevgiden bahsediyorsak, anlaşamamak- tartışmak falan tek başına sevgiyi bitiren şeyler değil bence.

Sevdiğim bir insanı şu an sevmiyorsam; ya büyük kandırılmış, ihanete uğramış, zarar görmüşümdür ya da karşılıklı saygı tamamen bitmiştir.

Bazen gerçekten şaşırtıcı geliyor bana hayatının bir döneminde sevdiğin insanları sevmez hale gelmek nasıl oluyor diye, çok önemli bir şeyler olması lazım. Belki de seviyorum diye beyne kodladığın duygular samimi değildir, bilemiyorum. Zira sevgisizlik, sevgisiz davranma ciddi manada bir insanlık sorunudur.