bugün

aşktan yana bîzar olan adem söylemi. ey aşk, kimin kalbine konuk oldun da yormadın sen?
"seri eksi veren ibne yordun beni çok" açılımına sahip gizli mesaj içeren cümle.*

e artık gelsin edit'i: yazardır ayrıca kendisi. benim entrymin onunla hiç bir alakası yoktur.**
"vay be hiç aklıma gelmezdi" diye düşündüğüm yaratıcı lakap. kendisini bu yaratıcılığından ötürü kutlamak istediğim, ayrıca hoş geldin dediğim yazar.
öncelikle isim hakkı bana aittir. başlığın önce açılması yine sebebimledir. oh.

daha sonra bakalım:

(bkz: silik hayta)
(bkz: adiac)
(bkz: yasamak gecti basimdan)
(bkz: zinisim adnikraf nimiyes)
(bkz: cusseli harikalar kumpanyasi)
(bkz: uckur gailesi)

hepsi el emeği göz nuru nickimdir. hakkımda fake diyenin alnını karışlarım. ilk girdiğimde neyi ne şekilde yazdıysam son girdiğimde de aynı şeyi yaptım. şimdi buraya defalarca niye atıldığımı yazsam gülmekten altınıza edersiniz. atatürk sözlük yazarı mı ki yazarlarla polemik oluşturacak entryler silinir diye entrymi siliyorsunuz dedim diye ben bu sözlükten atıldım. diğerleri daha komik ama burdan anlatmam.

hiçkimseye bir kere hakaret etmişliğim yok. ebemize dedemize dinimize tipimize edebimize sövmeyen kalmadı, hala aynı isimle yazabiliyorlar.
yazarlarla sataşma diye bir emir kipi var.
yahu yazar dediğinin yazdığı benim içim velinimet. illa ay şekerim ne güzel yazmışsın, bu fotoda harika çıkmışsın mı demek lazım.
bu yüzden 3 kere atıldım. ne tesadüfse hepsi de bayan yazardı. kıh kıh kıh. kesinlikle yönetimi zan altında bırakmıyorum ama.
beni sabah yazar yapan yönetici, ertesi gün atıyor. bir diğerine ben niye atıldım daha dün sabah yazar olmuştum diyorum. cevap gelmiyor. sen en iyisi yeni bir başlangıç yap hocam diye mesaj geliyor. ulan 6 kere yeni başlangıç yaptık yeter.

ben bu sözlüğe her geldiğimde benim kim olduğumu bilerek aldılar. aslında başka birini alıyorlarmış da sonradan ben olduğumu öğrenmiş gibi yapmadılar. bile bile aldılar beni.
ben geldiğimde ben geldim diye mesaj attım zaten çoğu zaman. o da ayrı mevzu.

neyse sıkıldım.
aha şu nicklere bir diyeceği olan varsa hazır ben atılmamışken söylesin hesabımızı görelim.
yakında atılacağını bildiğimden yazdığı yazıları okumaya başladığım yazar.
söylemezsem ayıp olur: yazdığım ilk 20 entrynin hepsi yalan haber içeriyor.

söylemezsem içimde kalır: (#4770481) şöyle bir entry girip "vakti gelince ben demiştim der hava atarız" demiştim.

ben demiştim.
duydum ki hususi hayatımı merak ediyormuşsunuz.
anlatayım.
ben ipsiz sapsız deli.
sokmuşum dünyaya mısra-i meşhurunun mübdii.
öncelikle insanım.
ergen abaza falan değilim.
hergün üç öğün sevişirim.
henüz evde kalmadım
evde kalırım diye de korkum yok
vallahi yok.
sevgilisinin adı sevi olan insanın kullanabileceği cümle.
+aşkım sen beni artık sevmiyorsun.
-sevi yordun beni çok..
nefesi kuvvetli şeyhimdir. kelimeler ile hertürlü dans ve akrobasi hareketini yapar.
Yazdığı yorumlara kendisinin de anlam veremediği 5. nesil KaraMurat ın Fedaisi.
sadece haluk levent calsin bana, baska bisi yapmasin yazari.
hiç tanmımadığı insanları hedef alabilen, asgari nezaket kurallarına riayet etmeyen yazar...
kimlerden olduğumu merak etmiş yazar. osmanlılardanım. kürtlerden veyahut yeni nesil kendini türk sanan türklerden değil.
kendini türk sanan türktür.

o değil de osmanlı'nın türk olduğunu yalancı tarih bile söylemez. çok enteresan.
(bkz: türk lokumu)
(bkz: turkish delight)

o derece türk.
okul vesilesi ile tertip sayılacağımız yazardır. kendisi ile tanıştığımıza da memnun olmuşuzdur...
türkmüş. hem de en kalınından. alakası için:

(bkz: kalın türk)

bir de şu var: çok iyi cübbeli ahmet hoca taklidi yapar.

kardeşim diye demiyorum!
cümle kurma fakiri ülkemiz de , kişi başına düşen cümle kurma sayısını tek başına artıran üç beş gençten biri. Genç, yakışıklı, avukat, kız olsam kesin evlenirdim o derece.
bana mustafa kutlu okudunmu diyor susuyorum. abi elinde ne varsa bırak başla diyor. Ulan eskiden bunu millete ben yapardım diye düşünürken o mustafa kutlunun bir kitabını dört beş cümlede anlatıyor. Mustafa Kutlu yamı hayran olunmalı yoksa onamı diye içimden geçiriyorum. * *
dusuncemi soyleyince kirdigim yazar. evet yaradilani sev yaradandan oturu demisler ama zarar vereni nasil sever ki insan??
mülayimin şeysi zirvesinden sonra yazdığı sitem dolu entrylerin işe yaradığı, hakkındaki yorumların genç, yakışıklı, bekar, şeklinde değiştiği görülen yazar.
yazarlarla polemik oluşturacak entrylerden sakınan.

o zaman buraya yazsın.

şimdi vatandaşın biri "allah'ın verdiği saçı niye örtüyoz la" diye rüyama girdi.

götümüzü niye örtüyoruz, onu allah vermedi mi dedim.

sen sıçtığın yeri örtmüyorsan, senin bileceğin iş dedi.

avret anlayışın sıçışa göre midir, mememizi niye örtüyoruz dedim.

ilk insanlar memesini örtmüyordu dedi.

sonuç dedim?

allah gizlememizi isteseydi insanı saçsız yaratırdı. ama götsüz kukusuz ve memesiz yaratamazdı dedi.

ben çok zeki olduğuna kanaat getirdim.

lütfen beni bul.
düz gece amatör yazarlık serüvenime son verme kararı alamama sebep olmuş yazar. ayıptır lan böyle de yazılmaz ki.
çirkinim felan deyince ilk önce korktum bu yazardan. lan dedim, ya suratına bakamazsam! ya iyi bir insan olamayacak kadar çirkinse.

meğer adam çirkin değil ağırbaşlıymış lan! o kadar kocaman bir başı varmış ki övünmeyi kaldıramazmış!

insana "çirkin şansın olsun" derler ya, ben de sana aynısından içmeni tavsiye ediyorum yakışıklım.*