bugün

gereksiz konaklama masraflarina para harcamak yerine surekli gezmek mi, yoksa ucun besin hesabini yapamam ben diyip konforlu bi otelde kalmak mi? Bu secenekler cogaltilabilir tabiki.Amaç; (bkz: fikir edinmek).
Gündüzleri bizim sitenin havuzunda vakit geçirip geceleri gezmek, neredeyse masrafsız sayılır hem.
fethiye-kabak koyu

şu an için bu tabi önce sevgili gerek.

peşin edit: yurtdışı yapmayın
XLL mavi silip don alıp hemen Tarabya sahile, ben donla yüzerken o yere serdiği kilimin üstünde tığla dantel örsün, piknik tüpünde çay demlesin, yada Gomşulağ çamaşır çitilesin, çocuklar dal taşak koştursun, Amdurrahman amca bir yandan torunu Hafize Lara ile oynarken öbür yandan beyaz atleti, çizgili pijamaları ile bankta güneşlensin vb. ohh ne romantik...
Mykanos ve çıplaklar kampı.
Bir arabaya atlayacağız. Normandiya'dan mançurya'ya gideceğiz. Bu.
Hollanda, sakin bir yerde karşılıklı oturmalı ve seyretmeli.
ilk önce sevgili hayalimizin gerçekleşmesi lazım.
Antalya da bir otelde geçirmek isterdim, mesela.
Sevgiliyle tatile mi gidilir ? Sevgiliyle tatile gidersek başka kadınlara nasıl yazilacagiz ki ?
Tam şu an olacaksa nerede olduğu da nasıl olduğu da hiç fark etmez.
Teknede ikimiz.
ısparta da eğirdirin tepeden göründüğü bir yerde. hafif kış tepeler karlı. birazcık essin üşütsün bizi.
Tatil planı yaptıktan kısa bir süre sonra terk etti. Bilerek mi yapıyorsunuz amk?
muğla'da marmaris veya köyceğiz taraflarında müstakil bir evde baş başa... gayet güzel olurdu ancak tabi ki bunun için önce bir sevgili gerekiyor dostlar.
arabayla şehir şehir gezmek isterdim bi rota çizip.
Hayal değil gerçek.
21 temmuzda Yalova termal hamamda şöyle güzel bir kese, attiracam.
Yanimda sevgilim olsun da tatil nerde nasil onemli değil.
Yazın sarımsaklı, kışın gönen.
Ara sıra susurluk çevresindeki köyleri dolaşıp birlikte doğayı gezmeyi severim.
deniz turizmindense kültür turizmini tercih ederdim. bilmiyorum belki aşırı sıcağa gelemediğim için de bu tercihi yapmış olabilirim. dolar euro kuru makul seviyelerde olsaydı yurtdışı da düşünebilirdim (interbus, interrail etc.) ancak günümüz koşullarında yalnızca ırmağının akışına ölüyoruz sayın ülkem.