bugün

Bunu yapın gençler. Mutlakai
iyi de o isler oyle olmuyo iste.
devamının sex le bitmesi muhtemel durum.

tecrübelerime dayanarak en güzel sexlerin yaşandığı hadise hani bilsem ki her kavgadan sonra verecek hatun, hatunları önce temiz bir döverim sonra da (bkz: anladınız siz onu)
Mümkün değildir en azından ülkemizde ya tokadı yersin ya da Pitbull gibi yapışır dudaga kopartır.
yine birileri fantazi peşinde.
Fantastik bir olay. Sadece filmlere konu olabilecek bır baslık.
karşıdaki kişiye göre değişen durumdur size kızgın ve ciddi bir olayı anlatırken yaparsanız tokat yemeniz garantidir. her şey filmlerdeki gibi olmuyor maalesef.
gerçek hayatta riskli bir şey öyle filmlerdeki gibi olmaz yani.
Sık yapınca zevki çıkmıyor söyliyeyim.
ileride kesinlikle yapacağım, yapacağımız ya da yapmak istediğim, istediğimiz hareket.
fırsatı bulur ve kaçırırsak şerefsizim.
Yok bir yiğidim sustursun beni bağırırken.
Erkeklerin sürekli hayalini kurduğu olay.
kandırmayın kendinizi.
zaman zaman yaptığım durumdur. daha çok sevgili ciddi birseyler anlatırken dudaklarına yapışarak şaşırttıgım olmuştur. tekrar konuya dönemeyip Afallaması görülmeye değer. yalnız karşındakini iyi tanımak lazım kötü sonuçlara yol açabilir.
Mutlaka yapılması gerekilen eylemdir. buzlari eritir, iç ısıtır ve sonuç olarak karşı tarafın yumuşamasını sağlar. Aradaki gerginlik yok oluverir. ilk günkü gibi içinde kelebekler uçuşur. Yeniden aşık olunur. Daha neler neler. Yapın, geç olmadan.
Ağlarken yapılması tavsiye edilen eylemdir. Adam evlendi çocuğu var 7 sene geçmiş hala o anı unutamıyorum mk.
amerikan filmlerinde ve dizilerinde zaman zaman gerçekleşen eylem.
Amerikan filmlerine özenmeyin zira başınızın üstünde yıldızlar uçuşabilir.
"haksızım uleyn ama zırvalıyorum öyle deminden beri. gel affet." demenin bir türlüsüdür işte.
Kötü bir kavgaysa tokat yiyeceğinize delalet eder.

Yazar burada hayallerinden bahsetmiş.
yapmadan ölünmemesi gereken hadisedir.
Karşı taraf dişi ise aşkın seviyesini ölçmek için iyi fırsattır. Yapışılan dudaktan aynı şekilde reaksiyon alınıyorsa evlencen o kızla.
Kavga ile seks arasindaki geçiş sürecinin başladığını ifafe eder.
Kadın ağzı kapalıyken de konuşabiyor mu yoksa konuşamıyor mu diye test eden kendini bilime adamış isviçreli insan hareketidir. Konuşabiliyordur.
Filmlerde çok mükemmel gözükse bile gerçekte güzel olmayan hormonsal davranıştır.
hormonların oynadığı bir oyundur.