bugün

olması gerektiği gibi yani.
gayet normal olan, sevgisini başkalarına ıspat için paralanmayan aklı başında kişiliklerin yaptığıdır...
gayet makbul olan durum. "/\(AŞK)/\" böyle kaydeden gördüm. telefona isim kaydediyorsun pezevenk, ne diye sanata döküyorsun işi.
Sevgililerini aşkım, bitanem diye kaydederse, hali ne olur siz düşünün. En iyisi ismiyle kaydetmek. Bir de bu yönden bakmak lazım.
(bkz: askm) sevgili olduktan sonra ismi böyle degistigi icin bu sekilde kaydedilir.
sevmemek demek değildir. biraz mesafeli durmaktır sadece. aşk böcüğüm diye kaydedenlerin sonunu herkes bilir...
akıllı insanların yaptığı davranıştır. show yapmaktansa sevginin temizliğini ve güzelliğini yansıtır.
sonuna ek getirildiğinde sorun olmaz.*
anne, baba, abi veya abla korkusundan dolayıdır efendim.
bazen ayrildiktan sonra degisir o: (bkz: orospostopulos)
Pimi cekilmis bombayla gezmektir efenim.
sevgiliyi telefona başkasının adıyla kaydetmekten ya da ergenlerin kullandığı hitap kelimeleriyle kaydetmekten iyidir.
yılışıklığa taviz vermeyen insanın yaptığı eylemdir.
uzun ve dolu dolu yaşadığınız ilişkinin sonuna geldiyseniz eğer, iç acıtan durumdur.
bir süre elin gitmez ''belki mesaj atar'' dersiniz, mesaj attığında da o eski isimle görmek istersiniz ekranda.
sonra fotoğrafları silersiniz, tabii kopyaları mail adresinizde falan varsa cesur davranabilirsiniz aksi halde uzunca bir süre bakmamak için savaş verdiğiniz o fotoğrafların orda olduğunu bilmek ''geldiğinde kaldığımız yerden devam edeceğiz'' hissiyatıyla size güven verir.
bir de buna ''ya yüzünü unutursam'' korkusu eklenir.
hakikatten severken hiç hesaplayamıyorsunuz 'ayrılırsak ne kadar sürede unuturum' u. zaman geçiyor, geçtikçe unuttuğunu bile farkedemiyor insan, taa ki bir şarkı veya koku er kişiyi hatırlatana kadar.
ses kayıtlarınız varsa zordur, ya da videolar. ''sonsuz olsun, ilerde çocuklarımıza izletiriz'' düşüncesiyle çekilen bir ton konuşma varsa silinmeden önce 1247 kere izlenir, sonra silmekten vazgeçilir.
bir süre sonra onlarda yok edilir.
video ve fotoğrafları silmeyi başardınız mı? tebrikler! önce mesajları, sonra da taktığınız lakap, hitap şekliniz neyse, o şekilde kaydedilen telefon numarasını da ismiyle değiştirmeye hazır olduğunuzu hissedersiniz.
onu da yaptınız mı tamam. iç acıtır mı? acıtır.
gayet normaldir. sevgilisini " sanattan ömer " diye kaydeden kız gördü bu gözler.
görsel
isim ve soyisimle kaydetmektir. iş adamıyız ya hıammına.
askitoskom diye kaydedeni gordum.
daha da bisey demiyorum.
artık ilişki sevgili boyutundan çıkmıştır. aşkım, sevgilim, mucukmucuk gibi isimlerle kaydettiğiniz sevgilinizden ayrıldığınızın en açık göstergesidir.
lakin içinizde hala bir ümit vardır barışmaya dair. bu yüzden telefonu tamamen silemeyerek isim ile kaydedersiniz. artık geçmiş ola...
sevgilinin adının ardına kendi soyadınızı da ekleyerek kaydederseniz hiç bir sorun teşkil etmez.
aşk böcüğüm, aşkitoşkom, kuşum, kelebeğim, gergedanişkom vb. gibi şekillerde kaydetmekten daha mantıklıdır.
Adi ve soyadiyla kaydedenler bile varken pek de abartilmamasi gereken durumdur.
bazen hiç kaydetmemektir.
neyiyle kaydetmek gerekirdi sorusunu akla getirir. herifin adı var mk niye yeni ad takma gereksinimim olsun.
asıl yapılması gereken durum budur işte.

sevgilim, hayatım, oyum, buyum nereye kadar?
sevgili denen kişi adı soyadı ile kaydedilmelidir.
benim telefonumda annem babam abim de öyle kayıtlı.
o da hayatıma girince öyle kaydolacak.
güncel Önemli Başlıklar