bugün

adet döneminde seks yapmanın zararlı olduğunu hatta günah olduğunu sanan beyinlerin kendine pay çıkarma arayışı.
(bkz: sevgili asker zamanı aldatma hakkı)

edit : regl 4 5 gün sürer , askerlik 5 yada 15 ay bilinsin.
sevgilisini aldatılıyorsa sevmiyordur. sevmediğin kişiyle devam etmeye gerek yoktur. bu nedenle aldatmak yerine ayrılmak daha tutarlı bir davranış olacaktır.
hakkı isimli arkadaşa verilebilecek güzel bir nasihat örneği.

+ selim abi şu kız çok fena ya, yazsam mı?
- sevgiliyi regl zamanı aldatma hakkı!
+ tamam abi haklısın.
zaten ortalama senede 1 kere sevişen (tam penetrasyon değil önsevişme) ortalama türk gencinin haklı isteği. 5 gün sevişmeden nasıl durucaz?

(bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)
http://www.youtube.com/watch?v=M9R4SnOTEd0
eğitimin ailede başladığını kanıtlayan bir kişi iddiası.
babasından gördüğünü yapan çocuk durumları söz konusu olsa gerektir.
şeyinde yara çıkınca boku yiyecek olan erkek düşüncesi.
çapkın adlı filmi getirmiştir akıllara.

şöyle ki, adam her gün sevgilisiyle saatlerce sevişmektedir. artık hatunun vajina dayanmayacak seviyededir. ve kadını hastaneye kaldırırlar doktor '5 gün seks yok' der. adam 6 milyon $ lık eve sahip zengin hatunu 5 gün bekleyememiş ve gidip başkalarıyla yatmıştır. bunu öğrenen hatun da adamı evden kovmuştur. o da pantolonunu satarak yaşayacak kadar düşmüştür.

beklemeyi bilmek lazım aga.
insanın yiyeceği halta kılıf aramasıdır.
olmayan, olması saçmalık olacak hak.*
(bkz: adalet anlayışını sikeyim)
ayıptır, saygısızlıktır, hatun acı çekerken, gidip bir başka hatunu zevkten bağırtmak hak değil, bok yemektir.
(bkz: sevgili sensin hakkı da sana girsin)
aldatma hakkını savunan erkeğin ağzına tepik atma hakkının doğduğunu bilmeyen cahilin hakkıdır.
Bu hak zannımca regl zamanı sevgilinin orasından kan çıktığını hatta partikül,pıhtı şeklinde de çıktığını görüp ondan soğuduktan sonra ortaya çıkar. söyleyemezsin de kendinden nefret edebilir. O yüzden bu hakkı kullanabilirsin. Ama o zaman da insanlıktan çıkarsın. En iyisi yavaş yavaş ayrılık sinyalleri vermek o zamana kadar da regl dönemi biter,iğrenmen de azalır iki gün sonra kanındaki testestoren bas bas bağırır. Bu bir döngüdür. *
olduğunu zanneden erkek aslında hiç sevmeyen erkektir. ve bu hak(sızlık) aldatmanın kılıfıdır.
Yazılı olmasa da var olan haktır. Onu o zor gününde sekse zorlayacağıma istemeye istemeye bile olsa başkasıyla seks yaparım, sırf ona zarar gelmesin diye. Ben sevdim mi böyle severim.
hastayken de sevisilebiliyo biliyo musunuz.