bugün

insana huzur veren bir olay. sırf bunun için 700 km yol gitmiş birisi olarak söylüyorum şu olayın verdiği mutluluğu verebilcek yegane şey, annenin dizinde uyumaktır.
(bkz: sevgiliyi göğüste yumuşatmak)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
Oooooo çok güzel ve huzur veren bir işlem.
nefes aldıkça sevgilinin başının zırt pırt aşşağı yukarı git-gel yapmasıyla sonuçlanacak aktivite. git-gel deyince akla ne gelir? hadi yine iyisin.
dunyanin en guzel duygularindan biridir.
insana huzur veren dadindan yenmez eylem.
kendini dünyanın en güçlü insanı olarak hissetmektir.
duygusal orgazm yasatabilicek eylem.
kızın kalbini hafiften kırmışsanız dahada eylenceli olan bir fantazi. Önce kızın gönlünü alırsınız, etkileyici sözler söyler, övgüler yağdırır, gözlerini yaşartırsınız. tıpkı masum küçük bir kız çocuğunu sevindirmek ister gibi ona en çok sevdiği çikolata, ve ya hap şeklindeki renkli şekerlerden alır, gendisine çocukluğunu hatırlatırsınız. Sonra da başını göğsünüze yaslarsınız. Kızın gözleri yaşarır. O an oyle masumlaşır ki kızımız, Tıpkı onu her tehlikeden koruya bileceyini sandığı babasının kollarında uyuduğunu sanır, içini çekerek göğsünüzde uykuya dalar ve sizde bundan cennet hazzı gibi bir hazz duyarsınız.
nefes almayi zorlastirir.
derin nefes alamazsiniz , kirilmadin diye kalkta diyemezsiniz.
Saçları okşanırken uykuya dalan sevgilinin sıcak nefesini göğsünde hissetmektir. onu sarıp sarmalak, arada bir eğilip alnından yüzünden öpmek demektir. huzur, mutluluk, güven demektir..
biraz da tedirgin olmaktır; rahattır inşallah?
anlatılacak kelime yetersizdir. (bkz: anlatılmaz yaşanır)
ömür boyu olanı güzeldir.özlemek zor iş.
Kalp atışları ninni gibi gelir insana. Her atışta seni seviyorum der.
derdi tasayı onun bedenindeki destekli hava yastığına gömmektir.
öperek uyandırmak yerine göğüste sektirerek uyandırma fırsatını verir.
uyuyamadık gitti.
oy ben onun güzel saçlarını seveyim beh.
alnının kokusu geldi öperken bak.
oh.