bugün

üniversite hayatının verdiği delilikle yapılan dengesizliktir. şuan nasıl yaptığıma anlam veremiyorum.

iyi bir kız arkadaşım var. bize gidiyor geliyor sıksık. kimi zaman yemek kimi zaman kahvaltı yapıyoruz ev arkadaşlarım ve sevgilimle toplu halde yiyoruz.

aradan 2 ay geçiyor. çocukluktan tanıdığım hayattaki en iyi arkadaşım olan ev arkadaşım (ikimizde mühendisiz) bana kızla ilgili gelecek düşünüyor musunuz, onu seviyor musun v.s demeye başlıyor. yanlış anlama ama gözünün tutmadığını v.s söylüyor. biraz çocukla tartışıyoruz sonra o mesele kapanıyor.

derken finaller bitiyor ve yaz başlıyor. benim arkadaş yaz okulum var bu yaz evde kalıcam diyor. benim kızda memleketine gideceğini söylüyor.

neyse bende eve gidiyorum. o yaz staj yapmayı düşünmezken türkiyenin önde gelen savunma şirketinde bi şekilde staj ayarlanıyor. normalde staj alımları bile bitmiş bu fırsat kaçmaz diyip evraklarımı hazırlıyor okula gidiyorum onay için. dur şu çocuğa sürpriz yapayım evi basayım diye haberde etmiyorum. kız arkadaşıma da bişey demiyorum bi yerlere gideceğimi zira kendisi ben bi yerlere gidince huzursuzlaşan, hesap soran, günü zehir eden birisi.

neyse evrakları şehre gider gitmez okulda halledip sürpriz için bizim eve gidiyorum. kapıyı yavaşça açarken gülüşmeler geliyor. koridor falan darmadağın. heralde eve kız attı çocuk geri mi dönsem ayıp olur mu derken girdin artık boşver diyip mutfağa gidiyorum o an donup kalıyorum. benim en yakın arkadaşım benim kızla aynı masada yemek yiyerek fingirdeşiyorlar. ikiside yaz sıcağıyla yarı çıplak halde.

o şokla ne olduğunu anlamıyorum benim kız değildir başkasıdır olamaz böyle bişey diyerek bir kıza bir erkeğe bakıyorum. ev arkadaşım ağzı dolu şaşkın ve korkmuş halde yutkunurken sen mi geldin diyor. kız konuşmuyor. üzerlerine yürüyüp masayı kaldırıp yana atıyorum önlerinden bağırış çağırış çocuğa giriyorum. ama nasıl vuruyorum. derken dayak yemekten bıkan benim arkadaş eee yeter lan orospu bi kaşar için kardeşin dövülür mü diyip bana vurmaya başlıyor. bi 10 dakika birbirimizi yedikten sonra bitkin düşüp duruyoruz. öylece bi 15 dakika sessizce yerde oturuyoruz düşünüyoruz. sonra ben yerden kalkıp odama gidiyorum sessizce. kızın evden kaçtığını anlıyorum. akşam odanın kapısı çalıyor benim arkadaş konuşmak istediğini söylüyor. ağzı burnu şişmiş halde çok komik duruyor. ses etmiyorum sandalyede otururken kendisi yatağa oturuyor özür diliyor kelimeleri seçerek anlatıyor derken 1 saat kadar sakince konuşuyoruz.

sonra kızın zaten aldatmaya meyilli olduğunu bunun için aramızın bozulmaması gerektiğine karar veriyoruz. gülüşüp eskisi gibi oluyoruz. daha sonra ertesi gün okulda kızla buluşuyoruz artık aramızda duygusal bir bağ olmadığını söylüyorum derken ayrılıyoruz.

bi kaç gün evde kalmak istiyorum stajıda boşvermişim. bi akşam kapı çalıyor kız geliyor. elinde poşetler yemek almış. içeri giriyor birlikte yemek yiyoruz. kızın çok rahat olduğunu sanki hiç bişey olmamış gibi neşeli olduğunu görüyorum. yemekten sonra biraz oturuyoruz. sonra kız gidiyor. derken böyle bi kaç gün geçiyor olayıda unutuyoruz. bu sırada kız sık sık geliyor. derken bi gece film izlemek için laptopu kuruyoruz çekyata kızı ortaya alıp ışıklarıda kapatıp izlemeye başlıyoruz. kız filmin ortasında dokunmaya başlıyor, sürtünüyor. bunu ikimize birden yapmaya başlıyor. benim arkadaşla göz göze geliyoruz ne oluyor gibisinden. kız önce benim üstüme çıkıyor üzerimdekileri çıkartıyor sonra arkadaşıma gidiyor. yarıçıplak 3 kişi yiyişiyoruz 10 dk sonra kız giyinip gidiyor. ne olduğunu anlamadan öylece duruyoruz.

ertesi gün yine geliyor bu sefer sevişiyoruz. seviştikten sonra kız aramızda çırılçıplak uyuyoruz. bu şekilde her gün yaz boyu kızla takılıyoruz.

arkadaşın yaz okulu bitince memleketlere bu sefer gerçekten dağılıyoruz. ertesi dönem kız bizle muhattap olmuyor. sevgili buluyor.
nahoş bir eylemdir.

--spoiler--

üzerlerine yürüyüp masayı kaldırıp yana atıyorum önlerinden bağırış çağırış çocuğa giriyorum.

--spoiler--

şurayı okurken "lan yoksa ev arkadaşı ile öbüşmeye mi başlıyorlar" diye tırstım açıkçası. hani kız döğüşecekler zannederken bir anda öbüşmeye başlasalar çok daha şey olurdu.
neden öpeyim dostum.
işte mesele de burada ya o gerçekten sevgilisi değildir.
buna da kalkılmaz ama dedim, kalktım ayakta alkışladım !
görsel