bugün

eğer aşıksanız büyük bir travma yaşatan durumdur. bir hafta dayak yemiş gibi gezdirir.
ağlama sebebine göre değişir ama onu öyle görünce eşşeğini kaybetmiş çoban gibi hissedersin kendini.
(bkz: allah göstermesin) .
sadece telefondan duymak bile yakıyorsa sizi bunu canlı canlı görmek neler yapar tahmin edin.
gerçekten kalpten sevdiğin biriyse erkekliğe yedirmeden sende içinden kalbinden ağlarsın onu görünce gözlerin dolsa da belli etmemeye çalışırsın çünkü erkeksindir ama yine de ağlarsın ister istemez.
el ayağa dolaşır, ağlamanın başında o damla yanaktan süzülürken o an uzanıp durdurmak istersiniz
sonra o damlalar çoğalır

içiniz acır, o an zihindeki tüm düşünceler silinir
uysallığın dibine vurursunuz
bir cümle bulmak istersiniz o gözyaşını durduracak ama
bulamazsınız
uzucu bir durumdur. heleki ailevi bir sorunsa elinizden birsey gelmez o daha kotudur.
Kıyamadığınız içinizden birşeylerin koptuğu gittiği andır.
daha öncesinde bir bok yenilmiştir.
Orgazm'a son 10 sn'.
aybaşı dönemlerinde çok bi artar bu ağlama sızlama katlanıyoruz ama nereye kadar bilmiyorum.
hiç bir zaman yaşamak istemediğimdir.
yaptığınız hatadan dolayı sevgilinizi ilk kez ağlarken görüyorsanız içinizden birşeyler kopar,mahvolursunuz.içinizden "yeter artık ağlama yeter" demek geçsede yediğiniz boktan dolayı susmak zorunda kalırsınız.onun gözyaşları tek tek inerken siz içinizde erirsiniz,kötü bir andır,yaşanmamalıdır.
merhamet damarı(mız)nın * kabardığı an dır.
şairin de dediği gibi
(bkz: ağladın ya)
incitir...
artık bişeylerin değişmesi gerektiğinin kesin kanıtı...
bir şey düğümleniyor boğazınıza o zaman...
allah göstermesin.
agalayan kizsa erkek uzulur teselli eder.
aglayan erkekse kiz mahvolur oturur birlikte aglar. cunku bir erkegin aglamasi hayra alamet diyildir.
(bkz: sevişirken ağlayan kız)
yürek burkar,hüzün verir.
sevgili ne kadar üzülüyorsa sizin de onun gözünden düşen her damla yaşta o kadar üzülmenizi sağlayan durumdur.
zordur,gariptir, içler acısıdır. ağlarken avuttum sevgilimi. hayatımdan çıkarmaya hazırlandığım bir dönemdi hem de. bir ölünün, bir ölümün acısını paylaştım gidemedim. sonra bir gün o gitti. dedim gitme nefes alamam sensiz. dizlerinin önunde yığılan bedenime elleri tepkisiz kaldı. gözleri gözlerime değdiğinde içimi dağladı. alışırmışım zamanla. çok zaman gecti alıştım birşeye ismi bilinmeyen birşeye alıştım. artık ne unutabiliyorum ne sevebiliyorum. özlesemde görmeye tahammulüm yok. her neyse bu duygunun adı, alıştığım tepkime bu oldu. yıllardır gözümden akan yaşların muhasebesi hayatımda patladı. incitmeyen ayrılıklar ayrılıktır esasen. incinen ve inciten her defasında bir bedel öder. kimi zaman nefrettir, kimi zaman bunalımdır.
geber köpek nidalarıyla tokatlamak lazımdır, ki daha çok ağlasındır.