bugün

sukulent hediye edecek beyler eklesin.
görsel
Ben alırdım saksıda bir çiçek, sevdiğim beye. Karanfil alırdım. Onu solduran beni de soldurur. Net!!!

Bunlar hep taktik işte.
sacmadır. onun yerine yemek yedir daha iyi.ewed
Hiç de rasyonel bir hareket değil, ne bilim bi kebap ısmarlamak, kahve içmeye götürmek, bi tişört almak, başbaşa şarap içmek falan daha makul daha anlamlı şeyler, ha saksıda bir japon kaktüsü almak da fena sayılmaz.
saksıda alınması makbuldür.
delikanlı olmayan romantik erkek eylemi. hakikaten çok yazık. evet.
görsel
Güllerde pek yapaymış. Swh.
Babanın da enerjisine kendine güvenine sağlık diye devam eder.
görsel
Notun güzelliğine bak. ince düşünen erkek.
çiçek almak yerine iyi davranılmalıdır. olur ya çiçek kurur, su bulanır ama davranışlar daima hatırlanır.
Gereksiz bir eylemdir.

Onun yerine (bkz: tohumlu kalem) alınabilir, hem kalemi kullansın, bitince de eksin kalemi, emek versin amk.
her kadın çiceği sever, alerjisi yoksa tabii. *
çicek almanın kılıbık olmakla alakası yok bunu bilin önce, alın sevdiceğinize çicek mutlu olsun.
Kır çiçeklerinden bir taç yapmıştı bana. Saçlarıma takarken kalbimin sesini duyuyordum. Öyle hızlı çarpıyordu ki, yerinden çıkacak sandım. Bir daha o kadar yakın olamadık hiç.Ne ellerimiz değdi birbirine ne gözlerimiz...
Mor lisyantuslar.

Sevgiliden çiçek almak daha çok maruz kaldığımdır.

Zaman ne çabuk geçiyor... Hepsi soldu...
yaz geldiği vakit çok sık yapılan eylem.

dikiyo benim garı balkona. sürekli alıyorum. fesleğen iyi çok.
Papatya alırdım. Sonra papatyalar moda oldu
Kesme Çiçek alındığında ortaya bir kalıcılık problemi çıksa da güzel bir hediyedir. Hele ki vazo, sepet vb. ile doğru bir aranjman yapılmış ve birbiri ile uyumlu çiçekler seçilmiş ise.
eğer ailesiyle yaşıyorsa çöpe gidecektir. yazıktır.
Çok zevkli bir eylemdir. Bir kere " çiçek görüldüğünde değişen yüz ve onun gecesi" düşüncesi bile insanı fazladan nefes almaya zorlar. Lakin hiç de öyle olmaz. iyi bir öpücük alınır, sanki yarın yokmuşçasına. Çiçekler de vazoda 3 güne solar. Bu.
görsel
Genelde erkeklerin suçlu oldukları durumlarda durumu tatlıya bağlamak için yaptıkları eylemdir. Edit:Romantik erkeklerimiz meclisten dışarı tabi.
çiçek fiyatlarına bakmadan atan tutanlar var. lan tamam emek falan var ama azcık insaf lan. çok nadir alınır o da yeterlidir. sevgilinizin mutluluğu sizin çiçekçiye domalmanızla doğru orantılıysa ayrılın. net söylüyorum. ha zenginsin o başka.
Nerde kaldı o ince ruhlu adam.