bugün

başlığı bile acıyarak açtım yemin ediyorum.

böyle bi arkadaşım olduğu için utanıyorum fakat bunu yüzüne söyleyemiyorum maalesef. sonuçta fakirliğini arkadaşımın suratına çarpmak hoş olmaz.

o değil de adidas ayakkabı ne lan? be allahın fakir piçi adidas ayakkabı ne? ulan ben siktiğim hatunlara bile sadece 500 liralık yemek yediriyorum lan allahtan korkmaz adidas ne? zoruma gidiyor vallahi..

bi de kız sevinç gözyaşları dökecek nerdeyse.. tipe gel amına koyim.

fakirliğini geçtim insan olanın bile yapmayacağı davranış!

allahım ben iyi ki para sıçıyorum sen beni bu aciz fakir kullarından sakın yarabbim.
219,90 dir o, yalan söylemis.
Ne güzel yakışır dedim.
Zaten converse giy giy nereye kadar dedim.
Beğendiğini bildiğim adidas romeu alıverdim, epeydir aklımdaydı.

Eski zamanlar tabi, ne kadara aldım hatırlamıyorum da 220 falan değildi. Çok da sevinmişti. bazen insan kendine beğendiği bişeyi almaz, ya da alamaz ayrı konu. Ama sevgililik böyle şeylerde güzel oluyo, sevdiğine sevdiği bişeyi almak ise paha biçilemez.

not: galatasaraylıyım. lan! karıştı,
not::::: Biten bir ilişki olsa da, helali hoş olsun.
Bonkörlüğün bile ulaşamadığı sınırlardır. Belki de fazla paranın batmasıdır.
12 ay biriktirilmiş paranın boşa gitmesidir.
(bkz: kredi kartıyla sevgiliye ayakkabı hediye etmek)
saçmalıktan ibarettir efendim.
220 liraya niye adidas alıyorsun ey hatun polo al lacoste al olmaz mı lan?
cimriliktir.
-hatun tututurdu adidas diye. Neyse girdik mağazaya. Bi ayakkabı beğendi 200 lira. Mağaza görevlisine dedim "son fiyat bu mu" diye. Maalesef beyefendi indirim yapamıyoruz, dedi. Lan dedim senden indirim isteyen mi oldu. 200 ne böyle. şunun fiyatını 5000 lira yapın öyle alayım dedim.

Tomtomad am'a sormak lazım, Ben de sıçma konusunda iyi miyim. Benden olur mu.
adidas değilde puma hediye edilirse çok daha kıyak olacaktır.
sevgilisine verdiği hediyenin parasal hesabını tutan insan müsveddesinin düşüncesidir.

maksat sevdiceği mutlu etmek a oğlan, ne kadar aşağılık olabiliyor insan.
adidas sensin ayakkabı da sana girsin. *

(bkz: cool adam ın rakipleri)
enayidir. 75 tl ye markafonide, koray sporda, trendyol da var. gitsin ordan alsın.
220 lirayı siktir et de ayakkabı hediye etmek nedir amk. Ben de bunu anlamadım.

Saçma olandır.
dayagı hak etmektir. bana sevgilim bunu alsa valla döverim, ağzını burnunu kırarım yeminlen.
Hediye alan kişi çok fakir değilse doğru bir hareket yapmıştır. 200 lira kimisi için büyük para iken kimisi içinde 1 günlük benzin parasıdır. Sorulması gereken soru, hediyeyi alanın maddi durumu nedir? Benim allaha şükür maddi sorunum olmadığı halde bir mala veya ürüne ederinden fazla vermek istemem, verirsem kazıklanmış hissederim. Örneğin bmw pahalıdır ama ederi o rakamdır. Pahalı olan bmw değil, fluence için sırf boyası değişeni yok diye bmw parası vermek pahalı bir alışveriştir benim gözümde. Bu fikirler ışığında manitayla yemek yeriz diye grupanya tarzı bir siteden yemek kuponu aldık ağzımıza sıçtı, neymiş fakir gibi tabldot sırasına mı girecekmişiz. Ya ne alaka ayakta beklemek yok masada oturcaz tek farkı sipariş almayacak, garsonla veya kasiyerle diyalog olmayacak ben print aldığım kuponu vereceğim yemekler önümüze tıkır tıkır gelecek istemediğini yemezsin desem de günüm zehir oldu. Tabii akşama evde elizabete talim etmek de cabası. Siz siz olun konu bayan olunca açın muslukları, kendiniz yemeyin o yesin, sizde onu yersiniz.
Ayakkabıyı sahte aldığınızı gösterir.

Kinetix bile 300 olmuş hacı.
Ya adibas ya da adasdas'tır o amk.