bugün

terbiyesiz, ahlaksızın önde gidenidir. Kızsa zaten o saate ne işi vardır dışarıda, zinhar günah oldugunun bilincinde değil midir. Erkek ise gönlünü böyle hercai seylere kaptırması göz yumulur gibi değildir, beklesin annesi ona munasip bir ev hanımı bulacaktır.(!)
anlatabildim sanırım..
(bkz: kategorize etmenin dayanilmaz hafifiligi)
(bkz: rejim * tehlikede, biri ahlak zabıtasını çağırsın!)
sevgilisiyle cafeye giden,sevgilisiyle maça giden,sevgilisiyle sinemaya giden insan kadar normal bir insandır.zira sevgilisiyle iftara gitmeyen insan kategorize etmeye değerdir kanımca.o zaman "niye lan ayrı yapıyorsunuz iftarı birbirinizi görünce iştahınız mı kapanıyor" diyebilirler bir ihtimal ancak sevgilisiyle beraber iftara giden insana "Allah kabul etsin" denilir geçilir.
sevgilisi olan oruçlu insandır.
sevgilisi ile geçirdiği güzel vakitlerine bir tane daha eklemek isteyen insandır. her günkü gibi buluşup dışarı çıkarlar , iftarlarını açar gezer tozar evlerine dönerler. buna aklı başında insanlar gayet normal bakarken akıl fukaraları bir erkek ve bir kadının yanyana bulunduğu her dakikada ortamın buam buram şehvet koktuğunu düşündüğünden bunu garip karşılar. tek üzüntüm aynı oksijeni tüketiyor olmamızdır.
iki kişilik yemek parasını göze alan sevgilidir. sonuçta iftar denilen şey öyle çok ucuza kapatılamaz.
Gerçek kimliklerini birbirlerinden saklamayan,sinemaya konsere nasıl birlikte gidiyorlarsa iftara da birlikte giden gayet normal insanlardır...
iliskinin ilk zamanlariysa corbayi hopurdetmemek icin itina ile sogumasini bekler. aclik basina vursa da huplemeyecek hupurdetmeyecektir.
sevgilisinin hünharca yemeğe saldırışını izlemek zorunda kalandır.
uzun süredir devam eden bir ilişki olup ailelere tanışılmıştır. taraflardan birinin çiftimizi iftara alması sonucu da gerçekleşebilir. gayet normaldir. ve güzel yemekler vardır**
(bkz: sevgilisiyle dürümcüye iftara giden insan)
evet ayıptır, günahtır o yzüden çiftlerimiz birdahakine sahurda buluşup, sahuru beraber yapacaklardır.
(bkz: bayanlar sözlükten de çıkın erkek var)
"Allah'ım, orucumu senin rıskınla açıyorum. gel bebeğim ver bi öpücük" (aşktan daha sevap ne vardır ki dünyada)
bu günlerde, sevgililerin yapacağı en güzel şeylerden biridir.