bugün

son zamanların trend bir gerçeği olarak erkeklerin tercih ettiği bir davranış. her ne kadar aştık biz moderniz deseler bile içlerinde hep bir ukte hep bir haset kalır.
Kız mıdır, kadın mıdır bılınmez.
melek gibi tertemiz yavrularınızın başka adamların emdiği, atırdığı memelerden süt emmesiyle sonuçlanacak eylem.
evlenmeden önce bir jinekoloğa gösterilmesi gereken kız.
dost hayatını evliliğe taşıma düşüncesidir.
çok sıkıntılı sabır isteyen bir durumdur lakin zamanımızda kızlık kadınlık farkı pek gözetilmiyor. sen erkek olarak her önüne gelenle yatarsan senin yattığın kızlar ileride anne olamayacak mı? evlenemeyecek mi? kompleksli bi durum.
genişlikte konya ovası olmaktır.
Düşünemiyorum bile allah düşman başına vermesin dedirtir.
sevgisiyle aynı evde yaşama hayali kuran, her fırsatta eve çağıran ve gördüğü yerde hatunu yiyip bitiren erkeklerin, konu kadınlar olunca rahibe teresa gibi olmasını istediği konudur. Baştan sona alçaklıktır...
''sevgilisiyle aynı evde yaşamış oğlanla'' evlenmekle eşdeğerdir.
O geçmişidir ve bir gelecek istiyorsanız geçmişte yaşamayacaksınız.
tanım : erkek arkadaşı ile aynı evi paylaşan bir dişi ile evlenmektir.

benim prensiplerimde evlenmek yok ama size tavsiyem eğer kıZ güzelse evlenin bi şey olmaz.
gerdek gecesi poşete sallarsınız aleti,boşlukta süzülür aletiniz.
Allah kolaylik versin.
Eskiden genelevden hatun alıp evlenmeye sevap diyorlardı kötü yoldan kurtardı hesabı şimdi üniversiteli alınca sevap oluyor. Devir o devir baksana erkeklerin vücut fit beden ama maşallah karakter xxxxl olmuş. Önceki hayatı ilgilendirmez falan! Ulan hepinizi tek tek bulup arkanıza zayıf karakterli ve geniş araç levhası asmak lazım.

kısacası hobi olarak fahişelik mesleğini icra eden kızla evlenmektedir.
Real madrid maçlarına alt oynamakla aynı kafadır.
Sevgilisinin evine giden fakat akşamında kendi evine dönen kızdan farkı yoktur bu kızla evlenmenin.
Benim gozumde namussuzla evlenmekten farksizdir..Yalansa yalan deyin..Onla bunla fingirdesecek sonrada gecmis diye silip atacak..O kadar kolay degil bu isler..
işi siki tutmaktır.
o sevgili siz değilseniz büyük gavatlıktır. boş evin her odasında pozisyondan pozisyona koşmuş kızı almaktır. allah korusun.

şimdi hemen "sovgoloso olmoyon obozonloron bok ottoğo" diyen ve kendini modern sanan gavatlar gelecektir.
Tercih meselesidir ya da mezhep bilemedim.
kısmetten ötesi olmaz.
Tecrübe isteyen erkeklerin aradığı kızdır.
herkes kendi temizliğine ve yaptıklarına göre biriyle evlenmeli evlenmeli de. bu açık bi yerden kapanacaktır ki kapanmalida Allahın kanunu böyle adalet olacaktır er geç diyorum
Tanrı yazdıysa bozsun..