bugün

beden dili ile gel beni elle diyen kızdır.
"yirim ben o popoyu!" diyen kızdır.
bafi canavarıdır.
"popo sevgilimin, sevgili de benim" diyen kızdır.
yürürken birbirlerinin arka ceplerine ellerini sokan çiftlerden kız olanıdır.
(bkz: kız başlıkları)
(bkz: abaza yazar)
(bkz: ergen yazar)
ve yine maalesef
(bkz: yazarlar 6 yaşında olsa açılacak başlıklar)
tanım: herhangi bir kızdır.
eylem esnasında cok eglenen kızdır. pskilojisi cok net olmamakla birlikte kızı güçlü, söz sahibi hissettirmesi, egerki popo sahibi bey terslemezse ilişkiyi güçlendirip kızın güvenini yerine getirmesi etkileridir. sosyal hayattaki etkilerinin dışında sevişirken yapılması da ayrı bi erotikdir senin poponu bile seviorum mantıgıyla.*
libidosu yüksek kızdır.****
dokuz kusurlu hareketten birini yapmıştır. bundan sonra o düşünsün *
edepsiz mertebesine ulasmis kiz.
o esnada sevisiyor olmasi muhtemel kizdir.
tadından yenmez.
dün başıma geldi. ama şimdi böyle anlatınca olmuyor. her gün olan durum. ehe.

anlatacagım lan dinleyin !

dün yanımdaki adama ziyaretci geldi. oğlu karısı oğlunun sevgilisi vs vs.
bir ton kişi. odayı istila ettiler. hani derler ya türkler hasta ziyareti bilmiyor 10 kişi odaya doluyor gürültü patırtı milleti rahatsız ediyor falan. yok abi bu avrupalılarda öyle valla bak.

ben yanımda öpüşen bir çift falan hiç görmemiştim. pek dışarıya çıkan bir tip olmadığım için ancak televizyonda çiftlerin öpüştüğünü falan görüyordum. abazan değilim ama. ehe

neyse efendim iş bu kişiler hemen önümde ayaktalar. popoları bana dönük.
ben bilgisayar önümde onunla uğraşıyorum oğlan ile sevgilisi sarılmışlar milleti dinliyorlar. sırtları bana dönük ama bu önemli bir ayrıntı..

neyse efendim milletin içnde şap şup öpüşüyorlar. tabi onlara göre sıradan bir durum ancak ben açıkcası biraz utandım kafamı iyice ilgisayara gömdüm lakin ister istemez gözüm kayıyordu. yok lan baya bakıyordum ibneler bulamayanlarda var di mi. ühü

neyse efendim bu öpüşmenin boku çıktı bunlar birbirlerinin popolarını ellemeye başladılar. lakin bir tek ben görüyorum ve iyice yüzüm kızarmış vaziyette artık kafamı öne eğdim bilgisayara kilitlendim bakmamaya çalışıyorum falan ama ne mümkün abi. maden arıyorlar mubarek. kızın eli oğlanın götünde oğlanınki kızın poposunda. evet kızda göt ne arar lan ayıp popo diyeceksin hayvan herif !
SEVGiLiSiYLE SEViŞEN KIZDIR GAYET DE DOĞALDIR.
görsel
görsel