bugün

uzak mesafe ilişkisi yaşayan erkektir. adam gibi adamdır. sevgilisinin, 'tamam' dediği mesaj bile onun için çok değerlidir. ama kız taraf bu durumu önemsemez. (bkz: nerden mi biliyorum)
sanırım kimsenin olduğuna inanmadığı erkektir. (bkz: var lan)
lazım olur kansın köşede.
ayy ne hoş mesaj kıyamam yaa.
seksi resimleri olabilir. sakıncalı.
Eller kadir kıymet bilmiyor anne.
Yapan erkekler vardır, sevgisinden değil,üşengecliginden veya unutkanlığından silmemistir. **
Gerçekten evlenilecek, tatlı erkektir. Bulsun beni.*
Sex mesajlarıdır muhtemelen.
bakıp bakıp asıldığı muhtemeldir. mal mısın olum demezler mi adama?
var mı öyle erkek diye sorgulanması gereken durumdur.
bu people cant fly kişisiydi eskiden.
sevgilisini kaybetmekden korkan ve şu yada bu şekilde bunun olacağını bilen erkekdir. yüzde doksanımız sevgilisinden ayrılıyor ve/veya terkediliyor acı ama gerçek . Hangimiz lise de gümüş yüzük taktığı kızla evlendi ki? yazık lan bize.
"telefon kasmaya başlayınca görücem ben seni" dediğim erkektir.
bunun kız olanı da vardır uzak mesafe ilişkisi de değildir hergün görüştüğü insanın mesajlarıdır.
öyle biri yaşıyor mu diye tepki verebileceğimiz erkek tipidir .
bu insan benimdir. sen onun mesajlarını dahi silmezsin, okuyup tekrar tekrar gülümsemek için, o seni bir çırpıda, tek bir hatanda silip atar. "hayat keşke bu kadar etobur olmasaydı"
(bkz: benim lan bu)

erotik mesajları silmezdim ben de.. çok önemli değilse diğer mesajları silerim.. ehehe
eski telefon kullanıyorsa, giden kutusunu silmek zorunda kalacak ve sevgilinin mesajlarını okuyunca "ben buna ne yazmıştım da bunu yazmış ki?" şeklinde düşüncelere girecek ve yaptığı beyin jimlastiğinden sonra isviçre' ye gidip bilim adına yeniliklere imza atacak erkektir.
Öyle bir erkek yoktur.
benimdir. silmez sonra doner o mesajlara bakar lan bu mesajlara mi heyecanlandim der gunler.*