bugün

vermeyendir.
aşkımlı cicimli konuşmasından daha çok, gerçekten seven, onunla aile kurma hayalini kuran, sevgilisinin ailesini de benimsebilecek kız'dır. ama şimdi sevgililik durumları çok yavan ve çok cıvık geliyor bana. erkeği de, kızı da ayrı bir samimiyetsiz. ama ben şunu düşünürüm. gerçekten seven kız, sevgilisine fedakarlıkta yapan, her sürprizi ondan beklemeyen ve sadakatli kalacağının güvenini veren kız'dır. hep iyiyi düşünüyoruz. rüyalarda ki gibi. kusursuz bir sevgili arıyoruz gibi gözüküyoruz. farkındayım. sorunlarıyla sevemez mi sizi veya siz onu kusurlarıyla sevemez misiniz gibi ithamlar da sıralayabilirsiniz. ama hiçbiri hayır. gerçekten sevmek ve sevilmek istemek başka bir şeydir. erkeğinin çok iyi bir aile babasını olacağını sezen kız sizi çok sever. sevgiliyken de çok sever, evlenince de. bunun için de aile saadetine önem veren bir aileden gelmesi mühimdir. allah hepimizi hayırlı kişilerle karşılaştırsın.
Ona duygusal olarak bağlanmış, zamanla beraber ciddi düşüncelere adım atmak isteyen bir kızdır. Yani evlilik nişan falan. O kızların kalbini kırmayın sonra bir daha nah bulursunuz.