bugün

afedersiniz ama gavat erkektir. lakin biraz yollu bayanlar da bayılır buna...
Kişisen kişiye değişir ''kişisel kurallar'' saygı duyulması gereken durumdur.
Zira herkesin sevgilisi kendinedir.
sevgilisini kamuya açmış erkektir.
"adam sevgilisini öpüyor, giren sana giriyor ne ayak" derler adama. geniş abazalığın kıskanç dışa vurumu olaya eleştirel boyut getirir.
delikanlı adama gitmeyen. her işin bi raconu var, yakışık almaz.
sevgilisini cok ozlemis erkektir ulan. yoksa o da bilmiyor mu 5-10 dakika daha sabretmeyi, gavat da size girsindir.
ortalıkta nefes alsın yeter diye dolanan ağır abazaların laf attığı erkektir.
şimdi öpmekten kastımız nedir önce onu bi anlamak,açıklamak lazım. hayvan gibi "bakın biz öpüşüyoruz ve dünya sikimizde değil" havalarında olunca biraz gavatlık sınırını aşıyor ama insan gibi öpmenin kimseye bir zararı olacağını sanmıyorum.
edep ve adap bilmeyen erkektir.
Abartmadan yapılmasında bi sakınca görmediğim hadisedir ammma velakin işi french kiss boyutuna getirmekte yersiz olur kaldı ki sevgililerin elele tutuştukları gerekçesiyle ayıplandığı bi toplumduk biz.
sevgilisi normalde ulaşabileceğinden çok daha güzel olandır. çevresindekilere bakın tipim yok ama nasıl kızlarla öpüşüyorum fikrini oluşturmak amaçlı bir davranıştır.
çoğu erkeğin yapmadığıdır. hatta dışarıda sevgilisinin elini tutmayan bile vardır.
Opmesinler kardesim. Olani var olmayani var yalan mi!?
ulu ortada bu kadar insan birbiriyle kavga ederken, küfür ederken, birbirini öldürürken sevgilisini öpen birinin yadırganması ancak kalbi körelmiş pislik insanların düşünceleri olabilir. bu kadar pislik gözlerimizin önünde yapılırken, sevişmek için mahremi bir yatak odasına ihtiyaç duymamız saçma ötesi. eğer bu kalbi körelmiş kişi sözlükte yazıyorsa sinir bozan bir troll dür artık ironi mi yapıyosunn bilmem ama sıktınız amına koyim.
sevgilisi olmayan zavallıcıkların kızdığı, sapları ahlak polisi durumuna düşüren erkektir.
olsada öpsek. lütfen sevgili elizabeth kardeşler. bok atmayalım bu ibnelere. bizimde olsa bizde öperdik.
ulu orta güpegündüz sevgilisine meydan dayağı atsaydı türk standartlarına Göre normal erkek olurdu.
(bkz: ulu önder)
sevgilisini özlemiş olabilir.
(bkz: braveheart)
valla ben künefe gibi yerdim eskiden uluorta gayetde normal güzel birşey tabi yapamayan arkadaşlar biraz kıskanıyor ve küfür etmek onları üstün kılıyor...
karşı karşıya gelindiğin de
"sensin lan gavat. yollu da sana benzer."
diyecek ve bunu söyleyenin ağzını burnunu kıracak erkektir.
Eylemin gerçekleştiği yer iran ise hadım edilecek erkektir.
dudağindan, boynundan ya da yanagından öpen sevgilisini seven erkektir. bunda ne vardir.. *
görmemiş dalyarrağın tekidir. bir de iyi sarıl kaçmasın.