bugün

aşıktır efendim.

başka nedeni olamaz herhalde, öyle değil mi? * *
Dozunu ayarlayabiliyorsa basimin ustunde yeri vardir. Hic kiskanmiyorsa cok ayip ediyor a.q ben onun.Ha abartiyorsa da yine ayip ediyor.
ılık erkektir. erkek kıskanmaz. çünkü erkek otoritesiyle kadınına kıskanacağı işler yaptırmaz. açık ve net !
normaldir.
Seven erkektir.
erkektir.
fazlası zarar, azı yetersizdir. tam ortası bakidir.
gerçekten seven ve kaybetmek istemeyen erkektir.
gavat olmayan erkektir doğru yoldadır.
salak erkektir. yahu kıskanmak ne allahsen? böyle bir saçmalık olabilir mi?

kadın seni kıskandırmaya çalışıyorsa zaten temelde kıskanmak için bir neden yoktur aslında.
seni aldatmasını senin kıskançlığın ve kısıtlamaların engelliyorsa zaten vur tekmeyi gitsin.
ee ne kaldı? salak salak onu bunu giymesin bakmasınlar tarzı kıskançlıklar kaldı. yahu bakıp bakıp desinler ki "vay be adama bak, ne karıyı götürüyor" daha ne, bundan daha güzel bir duygu olabilir mi arkadaşlar?
Dogru erkektir. Sevgilim beni kiskanmasa gavat misin la sen derim. Derim yani. Cok sukur kendisi kiskanc ve maco bir erkek. Tabi son soz benim heheheh.
Özgüven eksikliği olan bir erkektir herseyin aşırısı zarardır oto boka kıskanmak psikolojik bir sorundur.
ılık gotlulerin anlamayacaklari erkektir.
Gercek anlamda sevgilisini veya cevresindeki diger kadinlari kiskanan erkekler net maldir awq. Ha lafim su kisimdakilere; su etegi giyemezsin, o askili disarida giyilmez, o elbise de ne.. tarzinda sacmalayan tiplerden bahsediyorum. Kadinlarin birer obje olmadigini anlayamamis cahillersiniz. Kadinlar sanki siz yobazlar olmadan yasayamayacakmis gibi aylak aylak dolanirsiniz sokaklarda. Oysa ki sizin gibiler olmasa herkes diledigi gibi yasayabilecek.

Hadi bunu yapan erkegi geciyorum. Buna izin veren kadin daha bi aptaldir. Hayatina birilerini aldin diye senin verecegin kararlara kimse mudahale etmemeli sayin gerizekali hanimefendi, kimsenin kulu, kopegi degilsiniz. Bunu yapan erkekler de var. Kanka gelemem manita izin vermiyorcular. Sanki bana 15 yillik evliler anasini satayim.

Kendinize gelin lan. Burnunuzu sizi alakadar etmeyen seylere sokmayin. Ugrasacak bir seyler bulamayip millete sarmayin. S..tirin gidin birazcik sizi gelistirecek seyleri merak edip izleyin.
Benimdir. isterseniz geri kafalı deyin lakin seven adam kıskanır.