bugün

öyleleri çoktur. kızı kenara çekip bıkmadın mı 2liralik dönerden dediğimde bana -yoo hem ucuz hem lezzetli demişti (bkz: öğrenilmiş çaresizlik).
işte böyle düşünen ergenlerden dolayı serbest kıyafetle okullara gitme fikri yanlıştır, dedirten şekil bir başlıkta konu edilen eylemi gerçekleştiren fakir erkek.

hiçbir erkek, fakir zengin, sevgilisiyle nereye gideceğini ve ne yapacağını bu başlığı açanlar da dahil, kimseye sormaz. eğer o sevgili sevgili statüsünü kazanacak noktaya gelmişse, o bundan gurur duyar, senin gibi düşünmez.
götürdüğü yer aspava ise, dürüm soslu sipariş edeceklerse, süper adamdır. erkek halimle bile etkilenebilirim aspava'ya götürüp dürüm soslu ısmarlansa.
(bkz: dürümü nasıl doktor bey)
(bkz: serbest çağrışım)
Sevgilisiyle bazi seyleri asmis bir erkek olabilir. kiz bunu sikinti etmiyorsa sorun yoktur.
fakir değil samimidir o erkek ben onu hor görmem, "gel evlenelim" derim.
(bkz: başlıktan yazar tahmini yapmak)*
şu anki dürümcüleri ve mekanları düşünürsek hiçte fakir bir erkek değildir.
dürüm dünyanın en lezzetli yiyeceklerinden biri olduğuna göre ağzının tadını bilen erkektir. içinden ''bu çocuk ne kadar pinti ya, insan sevgilisini dürümcüye mi götürür. .s.ss.s.ss'' diye geçiren bir kız varsa bana ulaşabilir. her türlü takasa varım. *
dürümü çok seviyordur.
an itibariyle canım hunharca dürüm çektiğinden ötürü bir ömür sevgilim kalmasını isteyeceğim erkektir.
sözlükte (bkz: swinger) isteyen yazar bayanların olduğunu öğrendiğimiz konudur.
3 lira lan bi dürüm. boru mu seklinde cevap verilesidir.
kız için sorun olmuyorsa o ilişkinin olmuş olduğunu gösteren hede.
dürüm tır güzel olabiliyor, fakirlik göstermez, sıkıntıya girmemek lazım, genelde fakir erkek tercihidir ama hoşa gider.
bazı dürümcüler hiç de ucuz sayılmaz.
ayrıca ne yersen ye, sevgilinle zevktir, keyiftir.
Çaresiz gariban erkektir. Evet.