yasakladıkça daha çok teşvik ettiğinin farkında olmayan ve içten içe kendine güveni olmayan kızdır.
Kıskançlık kaynaklı eylemdir. Eğer er kişi hatunun erkeklerle konuşmasına göz yumabiliyorsa, kız zaten öyle bir kural koymaz.
kendisine de dedikodu yasağı koysundur. dır dır cır cır yasağı koysundur.
Akrep burcu olan kızdır.
Akrep burcuyla falan alakasi yoktur, guvensiz kizdir veya sevgilisi pusttur.
bu tiple ile ayrı şehirlerde yaşanmalı, aynı havayı teneffüs etmemek gerekir. Uzak durulmalıdır. Kesinlikle karşıyız.
sevgilisinin telefonunu karıştırıp facebook şifresini alan kızdır bu ayrıca.
hemen ayrılınması gereken kızdır.
güven problemi olan kızdır. sığındığı bahane ise "sana güveniyorum karşıdakilere güvenmiyorum" dur. kendine de güveni yoktur. bir erkeğin belirli ölçülerde karşı cinsle konuşması, görüşmesi gayet normaldir, olması gerekendir.
ilkokulda olduğunu zanneden kızdır zannımca.
kendisi erkek arkadaşlarıyla çatır çatır muhabbet eden kızdır. yaşadım biliyorum.
Ya kendine ya da karşısındaki adama güvenmeyen kızdır. ikisi de tehlikeli.
haha, çok komik bir durum. güvensizlik had safada. bide bunun evli versiyonları var tabi. kocasına gram güvenmiyor ama kadın onla evli.

(bkz: evliliğin aslında çarpık ilişki türü olması)
bana güvenmeyen kızla ben nabayım arkadaş derim.lakin yinede haklıdır,kıskanır.ama yasak koyması abartıdır.
sevgilisine erkek arkadaş yasağı koyan erkekten farklı değildir. karşısındakini kısıtlayarak onu daha çok kendi korktuğu şeye yaklaştırıyordur, haberi yoktur.
özgüveni olmayan kızdır.
Haklıdır. Az bile yapmıştır. Değil kız arkadaş, erkek arkadaşlarından hatta annesinden babasından bile kıskanır ve yasaklarım ben.
Direkt alıp kalorifere zincirleyip dış dünyayla bağını koparmak dururken asla kız arkadaşa yasakla yetinmem.

Venüs burcum ikizler benim, feci kıskanırım aşkitomu.