bugün

Haklıdır. Az bile yapmıştır. Değil kız arkadaş, erkek arkadaşlarından hatta annesinden babasından bile kıskanır ve yasaklarım ben.
Direkt alıp kalorifere zincirleyip dış dünyayla bağını koparmak dururken asla kız arkadaşa yasakla yetinmem.

Venüs burcum ikizler benim, feci kıskanırım aşkitomu.
özgüveni olmayan kızdır.
sevgilisine erkek arkadaş yasağı koyan erkekten farklı değildir. karşısındakini kısıtlayarak onu daha çok kendi korktuğu şeye yaklaştırıyordur, haberi yoktur.
bana güvenmeyen kızla ben nabayım arkadaş derim.lakin yinede haklıdır,kıskanır.ama yasak koyması abartıdır.
haha, çok komik bir durum. güvensizlik had safada. bide bunun evli versiyonları var tabi. kocasına gram güvenmiyor ama kadın onla evli.

(bkz: evliliğin aslında çarpık ilişki türü olması)
Ya kendine ya da karşısındaki adama güvenmeyen kızdır. ikisi de tehlikeli.
kendisi erkek arkadaşlarıyla çatır çatır muhabbet eden kızdır. yaşadım biliyorum.
ilkokulda olduğunu zanneden kızdır zannımca.
güven problemi olan kızdır. sığındığı bahane ise "sana güveniyorum karşıdakilere güvenmiyorum" dur. kendine de güveni yoktur. bir erkeğin belirli ölçülerde karşı cinsle konuşması, görüşmesi gayet normaldir, olması gerekendir.
hemen ayrılınması gereken kızdır.
sevgilisinin telefonunu karıştırıp facebook şifresini alan kızdır bu ayrıca.
bu tiple ile ayrı şehirlerde yaşanmalı, aynı havayı teneffüs etmemek gerekir. Uzak durulmalıdır. Kesinlikle karşıyız.
Akrep burcuyla falan alakasi yoktur, guvensiz kizdir veya sevgilisi pusttur.
Akrep burcu olan kızdır.
kendisine de dedikodu yasağı koysundur. dır dır cır cır yasağı koysundur.
Kıskançlık kaynaklı eylemdir. Eğer er kişi hatunun erkeklerle konuşmasına göz yumabiliyorsa, kız zaten öyle bir kural koymaz.
yasakladıkça daha çok teşvik ettiğinin farkında olmayan ve içten içe kendine güveni olmayan kızdır.
Çok sıkarsa götünde patlayacak hanım kızımızdır .
insanın yapacağı yoksa bile aldatmaya sevk eden kızdır.
sevgilisini çok sıktığı için bir süre sonra yalnız kalma ihtimali olan kızdır.
aldatılmayı yalanlar dinlemeyi göze alması gereken kızdır.
benden uzak allah'a yakın olması gereken kızdır. bu ne yahu? yıllardır tanıdığımız, dertleştiğimiz, yardımlaştığımız arkadaşlarımızla sırf cinsiyetinden dolayı görüşmeyecek miyiz? olmaz öyle şey. tamam biraz çeki düzen verilmesi istenebilir, sık görüşülen arkadaşlarla tanıştırılır, bir yolu yordamı bulunur ama arkadaşlık ilişkilerine, görüşme/görüşmeme konusuna fazla burnunu sokmaması en doğrusudur.
türk erkeklerinin hoşlandığı tipten kızdır. hadi hadi seversiniz böyle şeyleri siz. kıvırmayın lan götler. kul köle olmaya dünden razı alem, sikerim böyle kızı ayaklarına yatıyo ibneler bide.
sevgilisinin hanzo olmasını isteyen kezban kızdır. bilmiyordurki erkekler kızlara oranla daha çok aklını çeler.
(bkz: abi karıya gidelim mi)
doğruyu yapan kızdır. tam benim sevgilim olmaya layık. eğer biriyle bir ilişki yaşıyorsan hayatında ondan başka bir kız veya arkadaş olmayacak. ilişki başladığı andan itibaren erkeğin bir kızla, kızın bir erkekle dostluğu olamaz.