bugün

kendisine ve sevgilisine yazık eden erkektir. yahu bir insan nasıl sevgilisine bakan hanzoları dövemez? kültürel yapım ve ultra cool bünyem olmasına rağmen yanımdaki kıza ters bakan olursa aynı şekilde düzleştiriyorum azizim. böyle adamlara sesini çıkaramayan spor sevmez adamlar gördükçe kendimi daha da bir ilahlaştırıyorum. ee tabi adam yıllardır spor yapmamış, tekvandonun t sini bilmiyor. kızın yanında dayak yiyip rezil mi olsun? o da haklı.
küresel bak grubuna üye erkektir.yani moderndir.
o kadar içine oturduysa manitayı kara çarşafa soksun madem tövbe tövbe.
kılıbıktır.
tanım: pala bıyıklı amcamlardan sevgilisinin önünde dayak yemeği kaldıramayan erkek.
içten içe sinir olur. allahım niye benim omzum 107yken bu amcanın omzu 130 * diye düşünür. kız da içten içe iki erkeğin (birisi hanzo bile olsa) kendisi için ettiği kavgayı görmek ister. ama acır sevdiceğine. burnu bu haliyle daha güzel der.
böyle bir şeye kalkışmıştım bir kez... kalkışmaz olaydım polis gelince beni haksız çıkardılar üstüne dövdüğüm adamdan şikayetini geri alması için yalvarmak zorunda kaldım.
olay: yemek yerken adamın sevgilimi kestiğini anladım ama emin olamadım direk yargıya varmak istemedim. yemeği yedikten sonra sevgilim ıslak mendil yok mu falan dedi bende etrafa baktım, sonra bu lavuk birden fırlayıp cebinden ıslak mendil falan verdi. işte sizin gibi güzel hanımefendiler daha iyi mekanları hak ediyor dedi. ondan sonrası malûm zaten.
dip not: pezevenk galericiymiş
Döven erkek kadar rezildir.
Birisi istiyor ve yapıyor, diğeri istiyor ama yapamıyor.
insan insana bakıyor. bazen öylesine bazen farklı düşüncelerle. Dövüp ne yapacaksın, bunun sonu var mı? Hangi birini döveceksin ve dövdüğünde ne değişecek?
Sevgilinin yanında, onlarca insanın içinde birisine tekme tokat gireceksin, herkesi gereceksin bir de üstüne suçlu konuma düşüp mahkemelik olacaksın. Acınası. Kadın için de fazlasıyla utanç verici.
Döversin, mahkemeye çıkarsın. Bakmadım der. Tarağı yersin.

Akıl nimettir.

Hiç akıl etmez misiniz ?