bugün

allahın öküzü erkektir..
boyu posu devrilesice adamlardır.
"e ne var sadece bakıyorum" diye açıklama yapacak kadar pişkin olanları da mevcuttur.
(bkz: boyun posun devrilsin)
(bkz: gozun cıksın)
(bkz: pislik)
abazanın tanımının sadece sevgili olmayan erkek modeli olmadıgını ispatlayan erkektir. kafası alınıp duvarlara vurulası ibret olsun diye de kopruden sallandırılası erkek modelidir.
gözü sevgilisinden başkasını da görebilen erkektir.
(bkz: hayvan)
(bkz: öküz)
(bkz: basur olasıca köpek)
(bkz: sevgilisinin yanında başka kızlara asılan erkek)
hayvanın en önde gidenidir.
bakmakla birşey olmazki. en azından sevgilisi yanında değilken çapkınlık turu yapan erkekten yeğdir çünkü göründüğü gibi oluyordur. *
keser sapı ile dövülmesi gereken erkektir..*
eceline susamıştır. tabi kız biraz onurlu ve karakterliyse.
sevgilisinin, en yakınındaki bi nesneye kafasına ''lönk!!!'' diye vurulmak süretiyle kendine getirilmesi gereken erkek.
(bkz: sevgilisi yanındayken başka erkeklere bakan kız)
boynuzlanmayı hak eden erkektir.iş ki onu aldatmak. * * *
acaba diğer kızlar beni kesiyor mu diye düşünüp bakan erkektir. yoksa sevgiliden yada muhabbetten sıkılmakla alakası yoktur. * *
abazanlığı sonsuza kadar sürecek olan erkek.
sevgilisi tarafından terk edilip, g.t gibi kalması yakın olan erkektir.
oyle bır erkekle neden bır kız bırlıkte olur bu da tartısılır tabı...ama cogu erkegın dogasında olan bır sey sanırım bu goz capkınlıgı.kı yıne dıyorum kımse kımseyı ılgılendırmez.baksın!kendı kısılıgını ele verır ıste en kısa yoldan.
sevgilisi yanında yokken başka kızlara bakan erkekten pek bir farkı olmayan erkektir. sadece medeni cesareti biraz fazla.
pirinç ararken eldeki bulgurdan olma tehlikesiyle yüzyüze gelen karaktersiz erkektir...
(bkz: emre 2)
normal erkek. bir de çaylak erkek falan var bakarken yalan olan cinsinden.
normal bir erkektir. baktıracak hatun görmüşse bakması doğaldır.
güncel Önemli Başlıklar