bugün

saçma entrylerin temel sebebi
sağ baştan say.

biiiir.
bizim gibi mallların sosyal ağa girip asosyal olmamızı sağlan topluluktur.
benim sözüm sevgilisi olan yazar arkadaşlarıma. arkadaşlar sözlüğü boşuna işgal etmeyin. sözlükte sevgilisi olan varsa çıksın sevgilisiyle ilgilensin.
Aslında %99 u kendiyle sevgilidir ben dahil ama yinede sevgilinin bir ihtiyaç olmadığını düşünmekteyim.
Sevgilisi olanın burada ne işi olur nidaları atan gruptur.
kim demiş? sağ elimizdende vazgeçmedik ya...
son 20 yıldır içinde bulunduğum durumdur . yaş vermeden doğum tarihi böyle bulunur.
yaz lan beni de demek istenilen yazar topluluğu.
oraya +1 daha ekliyelim dostum malum işler kesat.
sevgilisi olmayan yazarlar topluluğudur.
istemeden katıldığım grup. çıkarın beni burdan.
1 yıldır içinde bulunduğum topluluk.** benim gibi kafasına takmaması ve rahatına bakması gereken topluluktur.
sözlük aktivitesine bakarak anlaşılabilecek yazarlar topluluğudur. sevgilisi olanın bu kadar zaman sözlükte işi ne?
Büyük bir şey başarmış gibi birleşmiş topluluk. Sözlüğün saplarını toplayalım sonra birbirlerine ayarlayalım kimse yalnız kalmasındır heralde amaç.
18 yildir icinde bulunduğum grup .
Uzun vadede paradokssal bir durum ortaya çıkartması muhtemel topluluktur. Nasıl mı? Şimdi burada toplanan yalnız kalpler yazdıkları entrylerle diğer yazarların dikkatlerini çekecektir. Mesajlaşmalar, geyik muhabbetleri, makara kukara, kafa uyuşması, aaa sen de mi şu şehirdesin e ben de aynı şehirdeyimlemeceler falan fişmekan derken bi bakmışsın sevgili olunmuş.

(Yukarıdaki yazıda hiçbir sevgili'ye zarar verilmemiştir.)
sayfaya bakınca beyaz atlet ve çizgili eşofman görüyorum yemin ederim.
tanım: üst üste koysan everest dağıyla yarışacak çoklukta olan topluluktur.
efendim?
(bkz: abi benim ben)
kendini bir süreliğine tatmin edecek flörtleri olan,uzun süreli ilişkiye geleme... Tamam lan tamam. Yalnızız işte. Sebebi nedir bilemiyorum, ne tür bir cenabetliğin sonucudur. ama yalnızız işte. insanlar yanıma gelmeye çekiniyor sanırım. neden uleynn!!
(bkz: la oreja de van gogh)
bir logonun veya amblenin gerektiği topluluktur.

(bkz: soyt için logo önerileri)
içinde seve seve bulunduğum topluluk. Çok da rahatım.
dünyevi sevgilimiz olmasa da, önemli olan allaha sevgili olabilmektir.