bugün

içe dönük,sosyal olmayan insandır.yahut çok çirkindir de sevgili edinememiştir.
son zamanların "aşk" niteliğini anlam veremeyen, yapaylığından bunalıp kendi başına doğallığından memnun kalabilen insandır.

saygı gösterilmesi ve zorlanmaması gerekir. evet.
valla zaten en mutlu olunan zamanındaki insandır. bir kendinden sorumlusun. ohhhh kebap.. *
illa sevgilisi olanın mutlu olacağına dair saçma düşüncelere pek güzel cevap vermiş olan kişidir. zira sevgiklisi olan öyle sanıldığı kadar her daiim sevgi kelebeği, mutluluk böceği gibi de gezmez. kimse bu mutlu insan afferim denilesidir. afferim.
mutlu olmak için sevgiliye ihtiyacı olmayan benim gibi rahat insanlardır.
olunca ne faydasını görüyoruz hep sıkıntı hep kovalamaca sanki oyun gibi. sağlam dostları olan ve nasıl eğleneceğini bilen biridir veya asosyal yaşam formudur. sevgili merkezli bir yaşamım hiç olmadı ama insan arada sımsıkı sarılacak birini aramıyor değil.
mutluluğu kendinde bulmayı başaran insandır.
mutlu olmak için, birine ihtiyacı olmadığını anlamış kişidir.
"ortada iyi malzeme yoksa, yapılacak bişey yok" diyerek, hayatına devam eden insandır.
Aslında mutlu değildir, yalnızca mutlu olduğunu sanan ve kendini kandıran insandır.
sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan,
kimse öğretemez sana ukala bir lisan,
eğer sen böyle yanlızken mutluysan,
bize de oturup b.k yemek düşer sanırsam...
toplumdan farklı bir insandır,topluma karışmaz.toplulukta da fazla görülmez.onu aşktan başka mutlu edecek daha farklı şeyler vardır.
aşka inanacak kadar aptal olmayan kişi örneği. (bkz: mantıklı insan)
bir sevgili haricinde herşeye sahip olduğu için mutludur, hatta acı bir tecrübe yaşadıysa sevgilisi olmadığı için ayrı bir mutludur. ben pollyannacıyım efenim mutlu olmak için okadar çok sebep var ki..
nerede yalnız bir insan var orada güzel bir insan var.
bu benim demeyi çok isterdim.sevgilim olmayıp mutsuz olduğumdan değil şu anda sevgilim dediğim kıza artık eskisi kadar aşık olmadığımdan sanırım."nereye gidiyorsun?,neden aramıyorsun?*,araba alalım mı?,ne zaman ailenle tanışacağım,annen beni biliyor mu? vs vs"* gibi sorular duymaktan sıkıldım.başlığı görünce şöyle bir nostalji yaptım evet sözlük ben sevgilim olmadığı zamanlar daha mutluyum.telefonumu kapatıp ;kendi kendime hayatın umrumda olmadığını kanıtlar gibi oturup saatler php yazmayı,c++ ile uğraşmayı,arkadaşlarla sabaha kadar değişmeli pes turnuvası yapmayı ve bunları yaparken birisinin seni seni rahatsız etmemesini deli gibi özlüyorum.sevgilim var şimdi sanki bir b.k oluyor.sadece düzenli sevişmedir abicim sevgili başkası zorluk katıyor hayata başka bir şey değil.ben neden mi ayrılamıyorum?salağım veya sevişmeyi seviyorum olay bundan ibaret.ve evet iradem zayıf ayrılamıyorum...
ota boka para harcamayan insan modelidir, özel günlerde maddiyat sıkıntısı yaşamaz, oyuncak ayı ya da parfüm almak zorunda kalmaz.. bir nevi cebinde parası olan insan sevgilisi de olmasa mutludur, her daim mutlu olacaktır.
başlıklara ne entry girsem diye düşünen bireydir.
muhtemelen sayılı zenginlerdendir.
gerçekten aklı olan insandır.
sevgilisi olmayan mutsuz olmak zorunda mutlular var inanabiliyor musunuz?
(bkz: no women no cry)
hayatın kendisi ile de mutlu olmayı başarabilen insandır.
gerçek sevgi ilişkisine en yakın insandır. yakında bulur efendim. telaş yapmasın...
mutlu olmak için karşı cinse ihtiyaç duymayan insandır, yakınlarda nirvanaya da ulaşabilir.
(bkz: otuzbirist)