bugün

parayla yüzünü nakil yaptırmak isteyen kızdır. paraya ihtiyacı olabilir.
aradığını bulamamış kızdır.
yüz vermenin kadını erkeği yoktur. karşınızdaki sevgiliye yapılabilecek en kötü harekettir.
not: Biz beylerin sevgilimiz, nişanlımız, eşimiz varken her yerde bayanlarla yazılıp, mavi boncuk dağıtınca erkek adam, bayan birileriyle ,akılı başında düzeyli konuşunca yazışıp mesaj atınca oruspu, varmı öyle yağma?
Biz beylerin sevgilimiz, nişanlımız, eşimiz varken her yerde bayanlarla yazılıp, mavi boncuk dağıtınca erkek adam, bayan birileriyle ,akılı başında düzeyli konuşunca yazışıp mesaj atınca oruspu, varmı öyle yağma
kızların yüz karasıdır. hayatında biri varken kız olsun erkek olsun başka birini hayatına alıyorsa, en ağır küfürü hakeder. kardeşim anlaşamıyor, aradığınızı bulamıyorsanız ayrılın. sonra başka birini bulun. şerefsizliğin lüzumu yok. akıllı olun ulen!!!

(bkz: çok sinirlendim sözlük)
çoğu zaman "başkasının" kuruntusudur.
orospuluğuna;''aşka yenik düştüm ne yapabilirimki'' şeklinde savunma mekanizması geliştirerek kılıf uyduran kızdır.
bunun bir de kız arkadaşı olduğu halde başka hatunlarda gözü olanı vardır. Bunlar karşılıklıdır efenim. platonik aldatma bu dünya da kalmadı artık.
herkese mavi boncuk dağıtan uyuz kız modelidir. bunların erkek versiyonu da mevcuttur!
biri kız mı dedi ?
aldatma potansiyeli olan kızdır.
mongoldur. hani başka açıklaması yok. kendine güven problemine sahip ve bunu dişiliğini kullanarak örtbas edeceğini düşünen zavallıdır. yapmayın hanım kızlar.
taze kesilmiş çift katlı KAŞŞAR..
'' Gözü dışarlarda '' deyiminin , en büyük örneklerindendir kendileri.
yüz vermeyi geçip, "seni seviyorum hemde çok" diyen bir modeli de vardır.
aşık değildir, yalnız kalamayacak kadar güçsüz olduğu için birileriyle çıkıyordur.
sevgilisi olduğu halde başkasına doksan dokuz veren kızdan bir fazla vermiş kızdır.
bildiğin orospudur illa ziktirmesine gerek yok.
egosu yüksek olan kızların kendisini çok seven sevgilileri olmasına rağmen beğenilme tutkusuna yenik düşen kız tipi.
yedekçidir.
sevgilisi olduğu halde başkasına yüz veren erkekten farkı olmayan kızdır. ikisi de insanlıktan nasibini almamıştır efendim.
en aşağılık duyguların insanıdır.
öğretmendir. ve öğrencisiyle kırıştıryordur. ve hak yemekte istemiyordur. kağıdı yüzlük kağıt ise yüz verir tabi.
öğretmendir.***
- bir kızın size selam vermesi yüz vermek değildir.
- sınıfta/otobüste/yemekte yanınıza oturması yüz vermek değildir.
- halinizi hatrınızı sorması yüz vermek değildir.
- tanışırken adını söyledikten sonra, "sevgilim var" dememesi, saklamak değildir.

yıllar yılı abaza muamelesiyle dışlandıysanız, insan gibi davranışları yüz vermek olarak algılamak normal olabilir ama, fahişe olarak tescillemek çok ileri gitmektir.
ne istediğini bilmeyen ergen kızdır.