bugün

ayrılınca açılacaktır. Çok var böyleleri kendini yamamak için her şey yaparlar olmadı tek tuşla fabrika ayarlarına geri dönerler. Mesela biri vardı kız çok güzel kapalıydı sevgilisinden ayrıldı şimdi şortlu fotoğraflar paylaşıyor.
aç kapa aç kapa artema olmasa iyi bari.
Allah'ın emrini allah istediği için değil sevgilisi istediği için yapan kızdır.
sevgilisine "sen de kapanırsan olur" cevabını vermesi gereken kızdır. hayat müşterek değil mi kardeşim.
sevgilisinin ben olmadığım kızdır.

ben açık seviyorum ama kapalıyada hayır demem illede güzel olmasına gerek yok.
Birde bunların düğünde fotoğraf falan için açani vardır.
Aman Allahım sen koru bizi.
Belki bu iyi bir niyete dönüşür ve dinini öğrenir zamanla. Insanlar sevdiklerinin etkisinde kalır. Ondan da big şeyler öğrenir. Sevgilisiyle icip barlarda dolaşacağına, belki evlenip dindar ve bilinçli bir aile olamazlar mi.
Sevgilisinden ayrıldıktan sonra açılacaktır. Ben bunlara sunroof türbanlı Diyorum. Sevgilisi Allahtan daha önemli olacak ki allahı dinlemeyip sevgilisini dinlemiş.

içinizden gelmediği halde kapanmayın kardeşim. Götünüzü sergileyecekseniz, tayt giyecekseniz, publarda, diskolarda gezecekseniz kapanmayın. Edebinizle kapanmayacaksanız kapanmayın. Geri açacaksanız kapanmayın. Suratınızı badanalayıp gezecekseniz kapanmayın. ilgi orospuluğu yapacaksanız kapanmayın. ilgi bulamadığınızda açılacaksanız kapanmayın. Bizi dinden soğutacaksanız kapanmayın.
Allahın emrine uymayıp, sevgilisinin emrine uyduğu için yol verilmesi gereken kızdır.
Tez vakit.
Alkah istedi diye kapanmayıp da erkek arkadaşı istedi diye kapanıyorsa boştur.
Türkiyenin önemli bir kısmı zor geçiniyor. Evlilik orta anadoluda birinin kendi evinden diğerinin evine yerleşmesi ve geçimini o evden sağlaması kadar düz anlaşılıyor.

Kısmeti çıkan doğru veya yanlış demiyor kapanıyor. Kapalı birine açılırsan evlenirim demek gibi de değil bu. Muhafazakar ailenin babası kızının kapalı olmasını tercih ediyor ama kapanması için baskı uygulamıyor olabilir. Müstakbel kocası kapanma şartını öne sürünce muhafazakar baba bu duruma tepki vermiyor anlayışla karşılıyor.

Özetle olayları düz alırsak böyle. Yoksa islamiyet geleneksel olarak böyle anlaşılıyor zaten.
Sevgilisi bi gariptir ve korkaktir. Istemedigi biriyle bir sure beraber olmustur, farkedince degismesini istemistir. Kiz da tam bir maldır veya saf.
Sevgilisi istedi diye açılan kız ile aynı cenahtandır.
Beynine tasma bağlamış kızdır. Zaten gerisi pek önemli değil. Sonra açılırsın da kapanırsın da ölürsün de sürünürsün de.
güncel Önemli Başlıklar