bugün

görsel
gulerek.
Gittim, gordum, begendim, yanina oturdum, konustuk. Sonra biraz geri cektim kendimi, o da bana yaklasti, tamam dedim oldu bu is; itirafimi yaptim. 7 senedir birlikteyiz.
Bekliyorum doğru yer ve zamanda buluruz diye umuyorum.
henüz tanışmadım olarak cevaplanılır.
aynı adaya düştük.
couchsurfing vesilesiyle evet..
tanışmak için yerine getirilmesi gereken bir şart var:

görsel
izci kampında.
3 sene önce tanışmıştık. Lise 3 tüm o zamanlar. Kopya istemiştim verdi. Kendisi 30 aldı ben 80.
Beni twitterdan düşürdü kendisi * Şöyle ki ortak okuduğumuz bölüme o benden bir yıl sonra başlamış ve takipleştiğim biri ben de o bölüme gidiyorum diye böyle böyle ne yapsın ne etsin ne okusun diye yardım edip edemeyeceğimi sordu dedim ok. Sonra takipleştik ve tabii ki düşüncelerimizi, sevdiğimiz sevmediğimiz şeyleri tweet attıkça görüp onlardan da bahsetmeye başladık ve en son bayaa uzun bir ortak beğeni listesi yapmıştık, gel zaman git zaman dünyanın en kibar en anlayışlı, en güzel kalpli en güzel gülüşlü beyefendisi ile gelecek hayalleri kurarken buldum kendimi. Dilerim gelecekte de aynı geçmişe bakarız.
günümüzde en popüler tanışma platformu olan sosyal medyadan. yapacak bir şey yok. bu şekilde ilerleyecek her şey.
Nasıl tanışamadınız hatta neden tanışamadınız olacaktı.
staj yaparken.
- ben teflon .
+ ben de .....

böyle işte.
Henüz tanışmadık.
görsel
Tanışmadık
Merak ediyorum.
ilk okul sıralerınde tanıştık tabi aradan baya zaman geçti kaybettik birbirimizi sonrasında sokakta karşılaştık çok yıl sonra..
Bu başlık vesilesiyle tüm saplar toplanıp tanışsın .
olm olmayan yazmasın lan.

10 entrinin 17si 'yok ki'.

tamam mesaj atın ben olcam.

hadi hadi.
(img:#1763886)
Yağmurlu bir gündü. baktım sudan çıkmış balığa dönüyor aynı şemsiyenin altına girdik, öyle..
(bkz: böyle bir giri bulunamadı)
henüz kendileri ile tanışamadık daha. ama umut hep var..
barda. kafası bir milyondu. benim de öyle. tanıştıktan 1 saat sonra yataktaydık.

2 sene beraberdik sonra izmir'e gitti bu, git gel falan saçma sapan tripler, krizler. olmadı. ayrıldık.