bugün

vardır böyle bir şey. allah kahretmesin ki eski sevgilimin ağzından zorla söke söke almışımdır bu itirafı. bok vardı, rahat battı.
özel olan özelde kalır eger sende emildiysen ses çıkarman biraz saçma ya da üstüne gitmen insan neden kötü bir şeyi düşünsün ki bir de maslow bile demiş fizyolojik ihtiyaclar arasında cinsellik var diye.
sen lıkır lıkır em. sevgiline gelince iş nasıl emilir. çok yavşakça.
Arkadaşlar emikleşmeden , yaş sırasını da bozmadan , lütfen.
Derin düşünmek Rahatsız eder, düşünmemek daha iyidir.
Sevgili olsa yine iyi karınızın emilmiş olması gerçeği var halihazırda. Bir kızla çok ciddiydim aynı yaştayız evlenme hayalindeyiz kız bana benden önce kimseyle bir ilişki yaşamadığını benim ilk erkek arkadaşı olduğumu söyledi ben mutluluktan uçuyorum bir erkek daha ne ister sessiz sakin hanım orta tipli bir kız. Gel Zaman git Zaman bununla bir ortak arkadaşımız çıktı ve kızın benden önce bırak erkek arkadaşı hatta sözlendiğini söyledi. Bunla büyük aşk hikayesi yaşamış oğlan bırakmış. Öyle olunca gelde inan ilki olduğuna. Zaten ilk entaride söylendiği gibi "uygun yaşa gelip emilmeyen" sayısı çok az artık bekaretini koruyup başka türlüsünü yapan çok.
Bu gerçekleri bilip öyle kabullenin sevdiğinizi.
sadece emilmiş olsa, bir de gömülmüştür.
(bkz: ignorance is bliss)

eskiyi karıştırmayın ki canınız sıkılmasın. yok illa ki karıştırırım diyorsanız ciddi bir ilişki yaşamayın.

üzülürsünüz.
önemsiz olan ayrıntıdır.

insanlar genelde sevdiceklerinin geçmişini düşünüp zaten kısa olan şu hayatın hiç de kısa olmayan büyük bir kısmını üzülerek, gerilerek ve paranoyaklaşarak geçirirler. boşverin güzel insanlar, geçmişi değil geleceği düşünün. kendinize sıkıntı yapacaksanız geleceği yapın. sıkıntı yaptığınıza değsin bari...
bu nası çirkin bi itham ya. benim sevgilim tüplü saralle mi kardeşim ne demek emilmiş.

tüplü derken; görsel bunu diyorum.