bugün

sevgiliye hiv virüsü bulaştırmak isteyen insan davranışı.
e o zaman benden de bi fıkra madem bu kaltağı (erkektir kesin amk ama olsun) mideniz kaldırıyor;

vampirler bara gitmişler kimi sıcak kan kimi soğuk kan sipariş veriyor.
bir tanesi de sadece sıcak su istemiş.
başlamışlar bunal taşak geçmeye "lan ne biçim vampirsin sıcak sun ne ayak" falan..
bizim ki duru mu cebinden kanlı pedi çıkarıp yapıştırmış cevabı;
"ben sallama içerim"
(bkz: iğrençlikte sınır tanımamak)
olayını duyan normal makul bir insan ''evladım senin aklın fikrin taşaklarındamı, karının kızın orasını burasını geçtin, artık kanınıdamı içeceksin?'' diyebilir mesela, ama bu eylem iğrenç bir eylem olsa gerek.
garson tarafından gıcık olunan müşterinin çayına tükürmekle benzer durumdur. farkedilmesi durumunda kızın galaksiyi terketmesi gerekmektedir.
ilk defa duyanların nasıl bir şey yazacaklarını şaşırdıkları olay ki eskiden güya erkeği kendine bağlamak için yapılırmış.aman evlerden ırak.
işin cılkı cıkmış denilen olay.
(bkz: sözlükte dikkat çekmek için yapılabilecekler)
sevgiliyi kendine bağlamak amaçlı yapılan cahilce bir davranış.
(bkz: tavşan kanı)
sevgiliyi Edward yerine koymak. (bkz: vampir gibi çocuk yukarda allah var)
regl olan kişi bakire ise, o çayı içen kimsenin ölümsüz olmasına sebebiyet vermiş olmaktır...

not: gerçek olsa ne olurdu diye düşünmedim değil bir an için, içim ürperdi lan, abovvv.
aradım, taradım cidden böyle bir büyü çeşidi varmış yapana allahtan akıl yapılana da güçlü bir mide diliyorum.
kusturan söylem.
büyük olasılıkla yazarın çayına regl kanı damlatılmıştır. bu nedenle ulu yazarların kafasını şişirmektedir.
http://i277.photobucket.c...lfsva8ZP1qc1d32o1_250.png
kızlar arasında buna bağlama büyüsü denmektedir.deneyen var mı bilmem ama tutmaz denemeyin yazık çocuğa.
çayın tavşan kanı olmasını sağlar.
görsel
bu da ispatı :
görsel
güncel Önemli Başlıklar