"bi dal versene."
Birlikte içince keyfi bir başka oluyor.
Izin vermem cidden kavga ederim bunun için. Öyle birşey olabilir mi ya ne kadar itici ne kadar iğrenç duruyor hatunda. Kül tabağını yalamak istemiyorum ilişki boyunca.
ne güzel işte, benim sigaram biterse otlanacak biri olur yanımda fena mı.
malesef bir küllükle öpüşmek zorunda kalırsınız. son yıllarda çoğunlukla erkekler içmezken kadınlar sigarasız yaşayamaz hale gelmişlerdir.

bu durumun en çok etkilendiği kişiler ise benim gibi hayatında 1 kere bile sigara içmemiş erkekler oluyor.

içmeyin be kızlar. valla ölmezsiniz. içmeyen kızı bulsam nikahı basıcam o derece.
Leş durumdur. Ağzı küllük gibi kokar. Evet.
Yanımda icme diyorum hala iciyor kendi ten kokusu gidiyo igrenc sigara kokusu geliyor yerine sevmiyorum sözlük kimse anlamiyor beni.
öpüşmeden önce pasif içiciliği tatmakdır.
Bir kül tablasını öpmek istemem.
Öpüşmeden sevişilmesi gerekir.
Kekodur oyle sevgilinin taaaaaa amk sikerim oyle isi sigarayi aminda sondururum kul tablasi oc parfum kokar kiz dediginiz sigara ne amk bide uzun lark icer amele orospu gibi.
Sigara ve alkolden nefret ederim. içinden de uzak dururum. Evet ben buyum normalde. itiraf oldu arkadaşlar bu arada.
dumanını yüzünüze yavaşça üflüyorsa ayrı bir çekicilik katar.
kül tablası ile sevişmeyi göze almaktır.
gelsin de birlikte içelim.
Sevgilinizin fabrika bacası olduğunu gösterir.
Hadi gittim.
saçlarımın anında sigara kokması ve saçlarımın sigara kokmasından nefret etmemden mütevellit, cazgırlaşıp yanımda asla ve asla sigara içtirmediğim, içtiği zaman da 3 kilometre uzakta durduğum için kendisi bilir bananee.
yakınımda birileri sigara içtikten sonra kokusu bana sinerse eve gidip duş alıyorum ben, sevgilimin ağzına sokarım o chesterfield paketini.

bırakacaktır başka yolu yok.
Şu sigaraya pozitif bakan hıyarları hiç anlamıyorum. Ulan ben durakta otobüs beklerken sigara içenlerin dumanları üzerime siniyor diye gidip duş alan adamım kız arkadaşım sigara içecek paketi yediririm kıza bak bu kadar sertim bu konuda.
cinsel isteği azaltıcı durum. iki tarafında iktidarsızlığına yol açması bir yana; koku, balgam vs. yan etkileri insanları birbirinden tiksindirir.
Sağlığına zarar verdiğini bilmediğini gösteren durum.
Kötü birşeydir.
sevimsiz bir durumdur... acilen bırakmasını önermem, uygulatırım böylece daha sağlıklı bir yaşama adım atmış olur.
iğrençtir.. leş gibi kokar şimdi.
ekstra etkinlikler sağlar
karşılıklı kahve yapıp sıgara tüttürmek gibi.
içsin sıkıntı değil. Hatta isterse ben de onunla içerim.