bugün

(bkz: pırasa gibi saçlar)*
(bkz: stair way to heaven or hell)
şarkıya da konu olmuş isim tamlamasıdır. " yar saçların lüle lüle.yar benziyor,beyaz güle. ..."
sevgilinin en öpülesi yeridir!
heleki beline kadar iniyorsa o saçlar salıncak bile kurulur.Hamak da alternatif olarak düşünülebilir.şaka bi yana paha biçilemezdir.öperken ağzının içine kaçar saç telleri anlatılmaz yaşanmalıdır ah ahhh...
güzel kokandır.
boyadığı zaman iğrenç kokandır.
küçüklüğümde,uyurken oynadıgım annemin saclarının yerini,büyüdüğümde alan saclardır.
dünyanın en güzel kokan saçlarıdır
dünyanın en yumuşak saçlarıdır
dünyanın..
tütün kokan ellerinle dokunmaya kıyamazsın öpülesidir sevgilinin yelesi.
tel tel sayılası, durmadan koklanası, sürekli oynanası, aşık olunası saçlardır.
diğerlerinden farkı, bunların senin sevgilinin "kılları" olmasıdır. *
2 numaraysa yolunmaz.
saçının teline zarar gelirse yıkarım dünyayı diye heyheylendigimiz kıtmetli mi kıymetli ipek yumuşaklıgında ip inceliginde bir zerafet unsurudur kadınlar için.
uyuduğu sırada okşanası, sevişirken avuçlara dolanası, terk etmeden önce derin derin içe çekilip koklanasıdır.
Baaak baaak yine gereksiz romantizim yapmayın olm şöyle acıyorum size sabah kalkıp maşa yapmak için sizi uyandırmasıdır dip boyam geldi beni kuaföre bıraktır yıkandıktan sonra duştan toplanandır takım elbiseye yapışandır sevgilinin saçı zaten hepiniz şiir kitaplarında yaşıyorsunuz ilişkilerinizi amk.
Bir rüzgarın çarşaf çarşaf dalgalanmasıdır, bir karanlığın en derin yerinden aydınlanmasıdır, bir dağın en şiddetli kara dayanmasıdır, bir kekliğin dakikalarca ötmasidir, bir tenin ölünceye kadar sabretmesini bilmesidir, bir mutluluğun sonsuzluğa kadar devam etmesidir ve bir hayatın var olduğu sürece seviyorum demesidir sevgilinin saçları.
Young King
uyuduğu sırada okşanan ve yüzünde oluşan gülümsemeyi görüp mutlu olmanızı sağlayandır.
görsel
Siyah, uzun ve gayet güzeldir.
Kumral ya da açık kumralsa koklarım.
Uzundur. Tokayla topluyor genelde. Kız gibi biraz.
Uzun olmalı. Biliyorum bakımı çok zor. Biliyorum hergün, hergün olmasa bile en fazla bir gün arayla bakım yapmak zorunda kalacak. Biliyorum her banyo çıkışı o saçları tararken bana sövecek belki. Biliyorum çok zor bir şey istiyorum ama uzun olmalı abi.. beline kadar. Hadi biraz kıyak geçeyim bele kadar uzatmasa bile bi sırt iyidir.
Ben istiyorum ki, bir sevdiceğim olursa gelecekte dizime, göğsüme ya da omzuma başını yasladığında rahat rahat okşayabileyim. Oynayabileyim. Karıştırabileyim. Onun dakikalarca topladı saçı bir el hareketiyle dağıtabileyim. Ben onun dizine yattığımda beni öpmek için eğildiğinde yüzüme değen güzel kokusunu tıka basa doldurabileyim içime.. tutup barış manço bıyığı yapıp bana bakarken fotoğrafını çekeyim, beynime kaydedeyim. istiyorum ki rüzgarda dalga dalga savrulan saçları yanında yürürken yüzüme gözüme gelsin. Bir kadının en güzel aksesuarıdır saçları. Belki de en değerlisi çünkü onu üzersen ilk önce onu değiştirmeye kalkar. Buna müsaade etmeyin. Sevgililerinizi, eşlerinizi üzmeyin kırmayın. Kırmayın ki, kıymasınlar saçlarına.

Çok isterdim uzun saçlı bir sevdiceğim olsun.. o güzel saçlarını kızımıza miras bıraksın..

Ne diyelim, nasip.
Öyle biri olsaydı, sanırım saçları benim masal ormanım olurdu.

Birini sevmek güzeldir, sonunda acı olmasa. Hangi sur, sevdiğinin saçından daha çok güvende hissettirebilir ki insanı?

Fakat o saçlar gün gelir sizi öldüren bıçaklar olurlar.
göğüslerini saklamalı, meme uçlarını belli belirsiz örtmeli, eğilince üzerime dudaklarından önce saçları değmeli.
güncel Önemli Başlıklar