entry'ler (26)

kız beyni

bir tür reddedilen erkek cümlesi.

sevgilinin avuç içini öpmek

bazen sarılmak, öpüşmek, sevişmekten daha değerli olandır.

otobüsün en arkasını ele geçiren türk gençleri

bunların bulunduğu şehri tur atmak için en arkayı işgal edip hiç kalkmayanları da vardır.

sevgiliyle yapılabilecek eğlenceli aktiviteler

(bkz: sevgiliyle pes oynamak)

çok sevmesine rağmen aldatan erkek

erkek olmayanların anlayamayacağı durum.

cemaatçilerdeki türbana başörtüsü demek kurnazlığı

kurnazlıkla alakası olmayan durum.
sen ister türban de ister başörtüsü, o kadın takacak onu. doğru mu, yanlış mı orası ayrı konu, uzun uzun tartışılır fakat verilen isim neyi değiştirir ki?

eski sevgiliye söylenecek cümle

değerini bilemedim.

sevişirken boyun morartan salak kız

hemen sevişmek istediğim kızdır. kusura bakmıyosun değil mi?

sevgilinin saçları

güzel kokandır.

sevgiliyle uyumak

göğsünde bir meleğin nefes alıp verişini hissetmektir aynı zamanda fakat 05:00 da yatılıyorsa ve 07:00 da kalkılması gerekiliyorsa pek keyifli olmayan bir olay.

sigaradan nefret etme sebepleri

(bkz: sararmış dişler)

kızlardan erkeklere tavsiyeler

sevgilisiyle veya herhangi başka bir kızla problem yaşayan bir erkeği kurtarabilecek nadir şeylerden biri. nutuk atma veya ayrılık acısını çıkarma şeklinde olanlar bunaltsa da, bir dost tavsiyesi en iyisi olan tavsiyeler bütünü.

annenin facebook hesabı açması

paylaştığı ve yazdığı şeyleri bütün türkiyenin okuduğunu sanması ve memleket sorunlarına değinmesi gerçekten insanı dehşete düşüren anne modelidir.

shutter island

di caprionun çok iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladığı film. ayrıca kafa karıştırıyor.
filmi izledikten sonra "ben de deli miyim acaba lan?!" diye düşüneni tanıyorum.

kendinden iğrenmek

olmayacak bir şeyi defalarca istemek. rica etmek. sana zarar verdiğini bile bile ayrılamamak, terkedememek. her seferinde yalan söylemek. kendinden iğrendiğinin farkında olmana rağmen buna devam etmek. kaybetmişliğini defalarca kanıtlamak. hayallerini, umutlarını çöpe atmak. bi zamanlar inandığın, güvendiğin, sevdiğin benliğinden nefret etmektir.

omerta

muhteşem bir melodiye sahip katatonia şarkısı. dinleyenler dinlemeyenlere dinletsin.

yazarların çocukken idolü olan futbolcular

yazarların yaşlarını belli eden futbolculardır.

cem adrian

türkiyedeki en iyi sese sahip sanatçı. şarkıları ağlatır, darmadağın eder.
aynı zamanda 27 ekim 2010 çarşamba günü * bursa uğur mumcu sahnesinde konser verecek olan sanatçıdır.

karizmatik cevaplar

güvenlik yokken bir arkadaşın oturduğu siteye girerken:
-bakar mısınız? bu sitede mi oturuyorsunuz?
-asıl sen bu sitede mi oturuyosun? daha önce hiç görmedim buralarda?

pis

aşmış athena şarkısı. bu sefer yapmışlar.