bugün

(bkz: ön sevişme)
meme uçları karşılık veriyorsa süper olur.
(bkz: kiss me baby)
minicik bi dudak gerektirir o kadar küçük bi noktayı öpebilmek için. ayrıca (bkz: betimlemelere bak çay demle)
(bkz: basur memesi)
ön sevişme mahsulü, olmazsa olmaz hadiselerin başlıcalarından biridir. zevklidir. partnere de zevk verir.
+ aşkım izninle meme başlarının ucunu öpmek istiyorum veee öpmeye başladım
- (hay yine saçmaladı) öp ımm öp
+ eğer senin için de bir sorun yoksa kaba etinden hafif mıncırmak istiyorum vee mıncırdım
- (bazen hiç çekilmiyor) ...
+ şimdi de bir mahsuru yoksa vaginismusunun tavanına alçıpan yapmak istiyorum veee
- yunus?
+ efendim aşkım?
- allah belanı versin. 2 gram arzum vardı, onu da aldın seksten soğuttun beni.
+ hayırlısı olsun.
+ memelerinin başının ucunda toparlak bir çıkıntı varya üstüne terle karışık zevk suyu buharını akıtıp seni titretmek istiyorum.
- hiç sevişmedin değil mi?
+ şehvetle dolmuş patlamaya hazır bir bombanın sıcaklığını hissediyorum şu an.
- elime bak bi.
+ toparlak bir pipinin ucundaki peri bacasının yumuşak esintisine benziyor iki parmağın arasına soktuğun baş parmak.
eger ki filmin ortasinda er birey kendi kendine on sevisme moduna girdiyse, disi tarafin o sirada izlenen filmi sonrasinda partnerine anlatmasiyla sonuclanir.

dipnot:
(bkz: bunu bunu alin bunu iceri)
aslında meme başının ucunun önü ile meme başının ucunun önünün tepesi daha bir güzeldir, hele o meme başının ucunun önünün tepesinin üstüne ne demeli? deli gibi yürekten emmeli, uğruna dünyaları vermeli, incitmemeli, memeleri, değerlerini bilmeli...
onların suçu yok memur bey.
(bkz: dadından yenmez)
önce sevgilinin memesi pamuksu yumuşaklığa gelinceye kadar yoğrulur. daha önceden hazırlamış olduğumuz bir çay kaşığı süt sevgilinin meme başlarına yavaşça dökülür. memede oluşacak süt kokusuna inanamayacaksınız. daha önceden hazırlamış olduğumuz buz 1-2 dakika süreyle meme başlarının ucunda daireler çizilerek gezdirilir. bu işlemi, ucu indikçe belirli aralıklarla tekrarlayın. dikleşen meme başlarının ucunu kısık ateşte pembeleşinceye kadar pişirin. kıvama gelen süt kokulu, dikleşmiş meme başlarının ucu öpülmek üzere servise hazır. dilerseniz titreyişler eşliğinde ve akıtılan sıcak terlerin buharlaşmasıyla da servis edebilirsiniz.
--spoiler--
sevgilinin o pamuksu yumuşaklığı ile süt kokan memelerinin
--spoiler--
lohusa olan sevgilinin az sonra bebeği emzirmeye kalkması ile sona erecek olan ön sevişme hayali..

(bkz: süt kokan meme)
bayanların uyguladığı takdirde ağızlarına kıl kaçabilecek olan fiil.

(bkz: al bide burdan yak)
dilinizi meme ucunda dairesel hareketlerle gezdirirken sevgilinizin gülme krizlerine girmesine sebep olur çok güzel bir eylemdir.
edit: tecrübelerimden yararlanarak söylüyorum sevgiliniz parfüm sıkmışsa denemeyin çok acı oluyor o tatlı hadise.
kadın erkek farketmez ikisininde çok zevk aldığı noktalardan birisidir.
sevgilinin erkekmi yoksa kadınmı olduğuna bağlı değişken durumdur, yazarımız ya bir erkeği hayal ediyorsa.
(bkz: tombul tombul memeler)
meme sonu ucunun tersi istikametteki bolgeyi opmektir.
fevkaladenin fevkinde bir harekettir.
dört duvar arasında kalması gereken fantezizasyon. kalabalık ortamlarda meme ucu öpmeyin, başka şeylerin ucunu da öptürürler o aradan.
hiçbir bayram ihmal etmediğim saygı gösterisi. iyi de harçlık veriyor kız, allah için.
(bkz: boşaldım) *
(bkz: keskin nişancılara fenteziler)**