bugün

en güzel cinayetlerimi, geçmişimi öldürürken işledim.
zordur . çok zordur . sevdiceğin senden önce başka erkeklerle öpüştü . belki daha da ileri gitti . kendin başka kızlarla geçmişte bu kadar şey yaşamışken sevdiğinin de yaşamış olduğunu bilmek derin bir acı verir içten . için içini yer resmen , yapman gerekeni bilemez karşındakine kızarsın bazen .
sorgulasan ne geçecek eline diye sorarlar adama? sanki hafiye gibi. geçmişte yaşanan, geçmişte kalmıştır. birbirini boğmanın hiç bir anlamı yoktur.
kısa ömürlü flörtün habercisidir.
gavatliktir. herkes geçmişi temiz birisiyle beraber olmak ıster.
Çok gereksiz olsa da turk erkekleri olarak yapmamayı beceremediğimiz eylem. Arkasında en özel olma isteği yatar o yüzden merak etmek gayet normal aslında. Çok uçlarda, gerçekten rahatsızlık verici bir geçmiş yoksa sorun edilmemelidir.
(bkz: geçen geçmiş kalan sağlar bizimdir)
Türk Erkeğinin kesinlikle yapamadıgi eylem.
Kendi geÇmişinin sorgulanmasını istemiyordur.
türk erkeğinin yapamadığı eylemdir.bir mallaşıyorlar böyle geçmiş deyince.en cool geçineni bile birden ankaralı mahmut havasına bürünüyor.
(bkz: anlayamazsınız)
şu günlerde yapıldığı takdirde insanı hüzne boğacak eylemdir. zira geçmişinde tertemiz insan yok gibidir.
Hepimizin bir hikayesi var ve bu hikaye içeriğinden bağımsız olarak değer arz ediyor.

Sevgili olmadan birini sevmiş sevebilmis iseniz demek ki siz o hikayeyi yani o hikâyeden suzulup gelen formu sevmeyi basarabilmissiniz. Eğer seviyorum diyorsanız soorgulamayin.
Öğrenmek hakkıdır. Ama sorgulamak asla. Kendisinden başlamalı.
geçmişini sorgulamaya gerek yok şimdiki zamanda hal hareket davranış ve konuşması ne bok olduğunu ortaya çıkarır zaten.
sevgili nedir ki.
Evlenmeyi düşünmüyorsan, elbette sorgulamana gerek yok.
benimdir bu..sorgulanmadıkca sorgulamam..ama şu zamana kadar da sorgulamayan kadına rastlamadım
gelecekte nasil davranacagini kestirmemek demektir. tarih akilsizlar icin tekerrurden ibarettir derler ya. iste o mantikla bakacaksin gecmisine. ne hatalar yapmis, kacini tekrarlamis, kacindan donmus inceleyeceksin. inceleyeceksin ki hangi durumda hangi davranisa maruz kalabilecegini ogreneceksin. diyecegim o dur ki; ileriye yonelik bir iliski istiyorsan ongurulebilirlik icin gecmisini sorgulayacaksin.
(bkz: ignorance is bliss)
Tecavüzcü değilse
Hapisten yeni çıkmamissa
Pezevenk değilse umrumda olmayan geçmiştir.
güncel Önemli Başlıklar