bugün

kadının kankasıysa, bir zahmet geçelim bu işleri. freud ne der "hiçbir erkek arzulamadığı kadınla yakın arkadaş olmaz", şimdi çıkar birileri ama "benim var, kız çirkin, öyle böyle ama kankam", bilinçaltına bak derim.
bize ters hacı. herkes önündekini yiyecek.
meriç olmaktır.

(bkz: aradığınız kişi benim)
ılıktır. daima...
kıskanılmaması gereken çok çok özel kişidir.
mutlaka ama mutlaka içinin kıpırdadığı heyecan duyduğu ve sonrasının da hatalara neden olacağı kankalıktır. erkekle kız kanka olamaz. denedik olmuyor işte. sen onun hakkında düşünmesen bile o senin hakkında ohoo..
Hele ki erkek tarafından beğenilmezse sonunda dayak yeme ihtimali yüksek olan kişidir.
ortaktır ortak.
şahsı dişi olan kişinin, er kişi sevgilisi için normal olan durumdur.

not: bi' anlatamadım sözlük, buraların sadece er meydanı olmadığını. dişiler de var!
sizi kıllandırması yetmiyormuş gibi sevgiliyi de huysuzlandırıp ara bozan kıl tiptir. Kafa atılasıdır.
at yarrağıdır. net. ayrıca her dişinin okuması gereken konudur. şimdi siktirip gidebiliriz.
Olmaz olsun öyle kanka falan ( hoş uzun yıllar evvel sevgilimle ayrıldık). La it herif birde sevgilimin her haltını bilmez mi sinir oluyordum elemana.
- ya kk7 sen şimdi çikolatalı pasta almışsın ama frambuazlı alsaydın keşke...
Sana nee, yiyor işte sevgilim sana ne oluyor. Kıskanıyordum la resmen ibneyi***
Sevgiliden ayrılma sebebi olabilir. Veya kankasının sevgilisiyle ben de kanka olabilirim.
Sevgili, uyandığı an gördüğü tavandan bile kıskanılır. Kankadan da kıskanılır, yaptıkları muhabbett de, halı saha da, pes oynamaları da kıskanılır. Ama dağdan gelip bağdakini kovmamak, alışmak lazımdır.
gerçekten cok dingil insanlardan olusur.

en yakin zamanda "sevgilinin kankasindan kurtutma timi" ni kuruyoruz.

tim direk isi bitiriyor.

bu time bir fotoğraf ve adres vermeniz hâlinde 24 saat içinde is bitmis oluyor.

eğer olay gürültülü olsun, ses getirsin, ibretlik olsun diyorsanız amonyum nitrat kullanarak tesirli bombalar hazirlayabiliriz.( gliserin üzerinde calisiyoruz daha)

tim 'savaşta uludağ sözlük alayı' ndan secilecektir.

time üye olmak isteyen yazarlar icin;

http://m.uludagsozluk.com/e/24662206/

gün intikam günüdür.
*
sevgiliniz erkekse, 'lan acaba kankasına mı yürüseydim' dahi dedirtebilecek durumdur.
sevgili erkekse normaldir , sevgili kızsa kanka ayağı göt ayağı mantığıyla hareket edilmelidir.
Asla anlaşamadığımdır. Niyeyse taraflarınca hiç kabul göremedim.
antipatik bulduğumdur. bir kızla bir erkek kanka falan olamaz. hadi oldu diyelim öyle her dakika sarmaş dolaş takılamaz. bana ters arkadaş. benim sevgilimin öyle kankası falan olmasın. böyle bir durumda kıskanmayan adamın da midesi çok geniştir. sırf böyle bir duruma düşmemek için teklif bile etmediğim insanlar var. biliyorum ki ileride sorun çıkacak. bu nedenle erkek kankaya sahip kıza kolay kolay yazmam. kanka - kardeş ayağına birbirlerine istedikleri gibi davranıyorlar. bence çok itici. bana kanka ayağı yapan kızlara da asla kanka diye hitap etmem. bir müddet sonra o da anlar zaten kanka olmak istemediğimi.
neden mi böyle yapıyorum. çünkü kendime istemediğim şeyi başkasına yapmam.
potansiyel tehlikedir. uzak durulması gerekebilir.
e ne yapacaktı amk. seninle çıktı diye dünyadan iletişimini mi kessin.
iki cinsiyet için de tehlikelidir. kızları dememe gerek bile yok halısahaya gitmesine karışan kızlar burada erkek sevgililerinin kız kankalarıyla samimi bir şekilde görüşüp sizden ayrı gayrı takılmasında sorun görmüyorsa bilemem. merhaba merhaba ufak sohbetler ötesi olamaz aga bizde..

kanka ayağı göt ayağı vur tekmeyi gitsin.
adeta bir kardeş candan biridir. sevgiliyle istediği gibi takılır onlar sonuçta kankalar. evet.
modern biri olduğum için bana sıkıntı oluşturmayacak bir durum.. ben yokken sevgilim yalnız mı kalsın dışarı çıkıp gezemesin mi eve kankasını çağırıp beraber bir iki tek atamasın mı? yahuu kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz allasen kuzum ben sevgilime güveniyorum isterse erkek kankasıyla aynı yatakta bile yatabilir güveniyorum ya sıkıntı yok.

ayhh allaım gavatlıktan ölüücem.......
kanka değildir , yedek sevgilidir.
Bu ne saçmalık okurken sinirlendim, önce çocuğu güzel bir döverim sonra o kızı bir daha aramam.

Hayır da çocuk parkı mı burası? Bu ne laubalilik.