bugün

baskasi tarafindan opulmus dudaklardir.
Gorulmez, o kendınde bır yerlerını cırkın bıle bulsa sıze gore o yerlerı cok guzeldır onun guzellıgını daha fazlalastıran yerlerı gıbıdır. Sevgı bu yuzden guzeldır sevgılı olmak bu yuzden ozeldır. Kusurları sen de guzellesır.
yoktur. eğer sevgiliyi gerçekten her haliyle seviyorsan sevginin geçemeyeceği güç yoktur.
doğum yeri. evet sevgilim muş' lu.
Görülmez,
Kusurları çekici gelir.

Aksi takdirde o "sevgiliniz" değil, partnerinizdir.
sevgilinin çirkin yeri olur. ha sen o çirkin yeri de seversin o ayrı ama burnu büyük olabilir, dişleri çirkin olabilir, ağzı kocaman olabilir. olur yani. ama sevilir. çok sevilir.
kalbi.

benim şansım böyleymiş demek ki.
Sevgilinin çirkin yeri olmaz çünkü o sevgi-li dir seversin sevdiğin zaman gözüne hiç bir yer çirkin gelmez. Ama günümüz de sevgililik kavramı o kadar aşağı düştü ki amaç başka herkes herkesle sevgili...
olmayan yeri. olmayınca olmuyor hacı. yani sevgili yok.
Yamuk yumuk dişleri .
gagası.
bebek gibi yüzü var sözlük ama o elleri yok mu o elleri çarpık yani resmen.
başkasının elini tutan elleridir. o zaman sevgili olmuyor ama olsun, bulamadım başka bişey.
ne kadar temiz olsa da koltuk altı bölgesi.
vücudu çıbık gibi çok zayıf. not sadece hoşlanıyorum.*
sevişme sırasında gözlerinizi açık tutarsanız görürsünüz ki direk kendisidir.
var olmaması.
kokan ağzı...

edit: çapraşık dişler
Sevgilinin çirkin yeri falan yoktur. Olsa olsa ,-Aşkım bu sana yakışmamış, vardır
onun sevilmeyen yanı kalmıyor.

çok sevdiğiniz için söylüyorsunuz hoş gelmeyen şeylere sizin için özen gösteriyor.

onu karşıdan gelirken gördüğümde şöyle seslenirim "şuna bakın cennet yerlerde geziniyor"...

bastığı yerler çirkindir betondur ama ben o ayakları taşıyan yerleri de öperim. severim.
yok ki be kardeşim. çirkin yeri yok ki..
Burun içi killaridir.
erkeklerin gerçek yüzünü gösteren bir anket daha. farkettiyseniz başlığa yazanların %95'i erkek. yazık...

sevgilisini sevmeyen hödüklerin gözüne batan yer.
sevgilinin çirkin bi yeri olmaz.
Ayrıdıktan sonra fark edilen yerlerdir.
(bkz: aşk insanı kör eder)