bugün

akılda daha çok kalan yeridir.
çürük dişi.
kırışıklıkları.tartarlı dişleri.gripli hali.çarpık yürüyüşü.ağlarken yüzünün aldığı şeklidir.
ayak baş parmağı.
asık suratı.
platoniğiniz ise maalesef başkalarına bakan gözleri.
sevgilim olsun çirkin yer bulanın! üç noktalar. nası anlıyosunuz beni. bi de sevgilinin çirkin yerine de mi anket yapılır lan? te allaaam.
tartışma anında kocakarı gibi çemkirerek sizi hayattan soğutan bir sevgiliyse tabii ki çenesidir efenim...

yoksa kızı fiziksel olarak zaten beğenmişsiniz ki, bir şekilde birlikte olmaya başlamışsınız... ama bu çene baştan belli olmuyor maalesef. sonradan çıkıyor meydana ondan sonra da sevgilinin en çirkin yeri oluveriyor tabiatıyla...
eğer sevemeyen sevgili ise, kesinlikle bakışlarıdır.
ama yoktur. her yeri güzeldir. ama en güzel yeri kalbidir. oraya girip orada ömür boyu kslmsk istenir. inşallah olur.
herhangi bir konu üzerinde çok bilmişlik yaparak üstünlüğü ele geçirmek için çırpınışları.
tamam canım sen haklısın der kurtulursun ama içten içede kendini kemirir durursun.
hiçbir yeri, heryeri herşeyi ile güzeldir*.sevgili işte adı üstünde. niye çirkin yeri olsun ki.

not :sen hele bir bulda; sonra bunarsın derler adama*
(bkz: şeyi bulup da şeylisini aramak)**
yoktur.
ensede tüy birinkitisi.
ağda yapılmamış bacak.
(bkz: kıl oluyorum ya)
yoktur efendim, sevmek sevdiğini güzel görmektir.
ayrıldığındaki ses tonudur. bir yer teşkil etmiyor bu, hmmm, ağzıdır diyelim. ayrılalım derken ki ağzıdır evet. çünkü öpmez sizi o ağız, tam tersine felaket haberi verir size.
cicim ayları bittikten sonra farkedilmesi olası olan davranış veya görünüm bozukluğu..
(bkz: kuş beyinli)
sevgilinin en çirkin yeri yoktur; olsa olsa en az güzel yeri olabilir...*
sarkık ve çatlamış göğüsleri.
dudağındaki uçuktur...tam öpmeye çalıştığınız sırada farkedildiğinde mide bulantısına sebep olabilir...
benliği.
burnunun tam ucunda çıkan kıpkırmızı sivilce.
sevgilinin çirkin yeri mi olurmuş.. seven öyle de sever, böyle de. bık bık eden, "ya ama kaşı yamuk, sağ gözünün çaprazı kayık, bacakları 50 nc manav kamyoneti gibi çarpık" diyenler zaten sevmiyordur. sevgi bunların hepsini görmezlikten gelmektir.
saç,kaş ve kirpik dışında bulunan bilimum kıl ve tüğ bulunan bölgeler.
Göğüsleri.

(bkz: 75 beden sütyen giyen sevgili)