vermeyen sevgiliye tepkidir.*
abazanlığın vardığı son noktadır. sevgili karşısına çıplak gelse kız daha iç çamaşırını çıkaramadan boşalacağının göstergesidir.
sevgili uzaktaysa veyahut sevişmiyorsa gayet de yapılasıdır.

sevgiliniz kendisini rocco siffredi izleyerek tatmin ediyorsa bilmiyorum fakat ben affedersiniz otuzbir çekerken de sevgilimi düşünme taraftarıyım. "sevgiliyi öyle görüyorsan hede hödö" muhabbetini de oldum olası anlamam. yetişkin insanlar birbirlerini severler ve sevişirler. sonra evlenirler, sevişmeye devam ederler, hatta çocuk sahibi olurlar.

sevgilime bakmayacaksam kime bakacağım allasen? babanız "hanım cnbc-e aç orda güzel karıların dizileri var, iki otsbir çekeyim" falan mı diyor sizin?

ha bir de, bu iş erken boşalınacağının ya da abazanlığın bir göstergesi değildir. sevgiliye bakmak abazanlıksa gözbağıyla dolaşalım, he? "boşalmak" abazanlık olarak görülüyor ya bu abazan dolu ülkede, ahah diyorum başka bir şey demiyorum lan.
aşktandır.
(bkz: 31 aşkı)
aptal erkeğin yapacağı eylemdir.
(bkz: abazan olmak)
o sevgiliyle hiçbir zaman sevişilemeyeceğinin göstergesidir..
31 çekiceğine sevişmenin daha zevkli olacağı durumdur.
bikinili pozu sevgiliye vermeme olası nedenidir.
Vermeyip evlenmeye yönlendirilen genç tipidir.
insan aşık olduğuna dokunmaya kıyamaz. bu büyüzden o sevgili falan değildir. yalnızca bir ihtiyaçtır.
daha önce o sevgiliyle hiç birlikte olunmadığını gösterir.hatta sevgili bile olunmadığını gösterir.
daha önce sevgiliyle birlikte olunduğunu gösterir.

benden tüm ''bir sevgiliyle bir ömür geçirenlere'' gelsin.

(bkz: şimdi uzaklardasın)