bugün

yalnızların kendilerini de daha yalnız hissetmesine yol açmaktadır. ve hızla sevgili arayışına girilmektedir genel olarak.
Beşiktaş'ın, avrupa kupasında oynayacağı braga mücadelesinin yaklaştığının habercisidir.

(bkz: 14 şubat 2012 sporting braga beşiktaş maçı)
Sevgilisi olan için sıkıntıdır 'işin yok birde hediye al' diyerekten. Sevgilisi olmayan için sıkıntıdır ' bir sevgilim olsada, onu bir armağanla mutlu etmek için emek harcasam bende mutlu olsam. Ah aşk ah' diyerekten... Ah biz insanlar ah !
beşiktaşımın maçı varken zerre sikimde olmayacak günün yaklaşmasıdır.
(bkz: beşiktaşk)
fazla takmadığım umurumda olmayan olay. ben sevgilim olduğu zaman bile kutlamadım.

(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)*
bir de sevgilisi olsa da hediye derdine düşmeyenler var.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
sevgilisi olanların kafayı alınacak olası sevimli hediyelerle bozması olayıdır. sevgilisi olmayanlara asosyal muamelesi yapanların düştüğü durumdur.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
1) sevgilisi olmayip bundan sikayetci olanlarin "bugun ertelensin", "bidibidi cok gereksiz" seklinde soylenecekleri
2) sevgilisi olanlarin para biriktirmek icin bir taraflarini sıkacaklari
3) sevgilisi olmayip bunun bi tarafinda olmayanlarin da "hahahihio" seklinde tepki verecekleri gün.
yalnızların umurunda olmayan gündür.
(bkz: 14 şubat sevgililer ile msn de görüşme günü)
beni sevgililer gününün yaklaşması yada sevgililer günü değil sonrası korkutuyor. sevgililer günü yalnız kişiler için bir şekilde geçiyor atlatılıyor lakin sonraki birkaç günde arkadaşlarınızın sevgilileriyle sevgililer gününü nasıl geçirdiği ve hangi hediyelerin verilip alındığını dinlemek kesinlikle bir işkence diye aklıma gelen ilk söylem. yalnız mıyım kesinlikle.
benim gibi birçok sapı enterese etmeyen durumdur.
sadece sevgilisi olanları ilgilendiren gün. Hıncal Uluç'a buradan sevgiler, sevgililer gününü Türkiyeye getiren adamdır kendisi.
yine canım kendimle kahve içip, çalışacağım.

iyiki kışın yabmışlar şu günü, soğuktan sokağa çıkıp vıcık vıcık hediyeleşenleri görmeyeceğim.
yoo kıskanmadım.
Sevgilisi olan düşünsün banane.

Ben her zaman ki gibi tek tabanca olacağım için beni ilgilendirmeyen durum.
Liseli aşıkların düşünmeye başlamasına sebep olan durumdur.
Bir sene bile sevgilimle girmediğim günün geliş anonsu. Sevgilisi olanlara allah kolaylik versin valla. O gune kadar büyük stres. Tabi ki sevgi de güzel sevgili de ama benim gibi hic bir dogum günü bile sevdigi kisi tarafından kutlanmamış olan bir insan bünyesi hic yadırgamıyor bunu.
görsel