bugün

üzerinden hemen hemen bir yıl geçmiş. ikincisini düzenleyip de, aynı satışı koyup aynı sonuca ulaşabilir miyim diye düşünüyorum.. *
7 kişinin boy gösterdiği zirve.

yıllar yıllar sonra katılan bir yazar daha var bilinmeyen.
önce yandan yandan kestiğim, sonra dayanamayıp katıldığım zirve.*
6 kişinin boy gösterdiği zirve kendimi deşifre etmenin rahatlığı ile döndüğüm , çok güzel bir abla ile tanıştığım, bir hayli yol kat ederek ulaştığım ,zorluklara rağmen yılmadığım zirve. verdiğim sözde durmanın mutluğunu yaşamaktayım. geç gittiğim için kimse kusura bakmasın nedenlerimi söyledim.
(bkz: gelmiyen fenerliler utansın)
zirvecik şeklinde geçen mini mini zirvemiz.

katılım beklenenin çok altındaydı ama güzeldi bence. kalabalık olmamanın verdiği avantajla ortamda tek muhabbet full katılım durumu oldu.

o değilde biran tek başıma oturcam sandım lan. organizatör bile gelmedi o derece.
katılmak üzere yollara dü$eceğim zirve.* eğlenceli geçeceğe benziyor.*
aradaki 6 saati göze almaksızın koşa koşa gelmek isteyeceğim zirvedir. lakin şartlar elvermemektedir. * sözlüktende geçtim sevgilidende denilerek online yola devam edilmelidir. *
sevgilisiz olanlara fırsat kapıları açacak olan zirvedir. yakında duyarız bu zirve vesilesiyle tanışıp, koklaşanları, ileri götürüp evlenenleri.

uğurlu olsun!
katılımcılarınden, türbelere uğrarlarsa eğer sözlükteki saplar için dua etmelerini rica ettiğim zirvedir.

edit: ulan ne eksiliyorsun şaka yaptık.
yalnızlığın anlaşıldığı anları yalnız sözlük yalnızlarının beraber yaşama isteği.
zirveyi geçtim de, mekan için gidilir bu zirveye. en az 5 kişi, "mekan" lale bahçesi için "güzel seçim" mesajı attı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
14 şubat cumartesi günü saat 15:00 itibariyle başlayacaktır zirvemiz. yer olarak süleymaniye lale bahçesini seçtik. itiraz edenlere 'orda olursa ben gelmem' diyenlere sen bilirsin demeyi görev bildik. neyse

gelecek olanlar bana özel msj atabilirler.
(bkz: 14 şubatta meşgale kısmı tüm yazarlara açılsın)
eğer gerçekten yapılacaksa bu entry nin altına tam adres ve saat yazılması gereken zirvedir . yada benim sazanlığımın en büyük göstergesidir .
cumartesi günü bu zirve, sevgililer günü mü ne oluyor..
iyidir, güzeldir, hoştur..

imitasyonn un önerisi ile bu olayı gerçekleştirmede karar kılmıştık, hatta ortalıkta sık dolaşan klişe ifadelerden birini de kullanmadım da değil..

sevgili yaparsam gelmem..

kaliteli bir ifade değil, ama işi özetliyor.
peki ya bu gerçek olursa? ya gerçekten kendine bir arkadaş bulusan bu 5-10 günlük sürede,
3 yıldır yaptığın monologu utandıracak derecede.

var mısın yok musun hakan gibi, "hacı şimdi altıda bir ihtimal var, bir ihtimalde sözlükten de silineceksin, kızı da kaybedeceksin.. tabi bu altıda bir yok artık neyse geç bunu.." gibi gibi.

tanım: sevgililer gününde sözlüğü sevgilisine tercih eden insan modeli kapsamına girme ihtimalimi doğuran zirve, gerçi başlık 40 50 karakter gibi neresinden bakarsak.

sonuç: tabi ki zirve lan.
sevgiliden tekme yiyenin katılacağı zirvedir. *
(bkz: seni seçtim pikacu)
'musluğu açtım, tıpasını taktım.' *
(bkz: gelmeyeni dövüyolar)
yalnız olmanın zirveye gelmek için şart olmadığını belirtir, sözlük için sevgilisinden ayrılan ütopik yazara selam ederim. *
sevgilim yok o yüzden sözlüğü seçtim zirvesi de olabilir.
bütün saplar toplandık türü bir zirve olması kuvvetle muhtemel zirvedir.
sevgilimi de alıp katılacağım zirvedir*
(bkz: makbule geçtim sözlüğü seçtim zirvesi)
sevgiliyle bi alakası yok herkesler katılsın zirvesidir.*