bugün

senden soğudum artık.
öyle bir çökertir ki!
Artık Bana zarar veriyorsun.
Sıkıldım. (!) Ayakkabı miyim ben. Telefonuna indirip sonra sildiğin oyun muyum. Madem sevmeyi beceremeyeceksin niye her derdinde yanındayım dedin. Yok yani onu da beceremedin işin kötüsü. Ilanlarda ki vasıfsız eleman gibisin.
inanılmaz bir düzeltme isteği uyandıran cümle.
en iyi ihtimalle çökerten olmalıydı.
"Annem aradı" ya ben de seviyorum tum anneleri ve tabi sevilen kisinin annesini bir ayri ama ben gelin bohcasindan bahsederken fenalik geciriyorum teyzecim valla, ayip olmasin diye don muhabbeti yapilir mi?
- Daha once birlikteliklerim oldu.

- Yani bir takim yasanmisliklar iste.

- Neyse onlar mazide kaldi artik ( gulumser )

- Yani sonradan cok pisman oldugum seyler yaptim ben Berk'e, meger hic haketmiyormus.

- Bosver salagin tekiydi zaten. ( gulumser )
(bkz: darbeyi Eniştemden öğrendim)
collapse herhal.
"Benim yerimde baskasi olsa seni coktan siktir etmisti"

Sorun cokertmesi degil sorun hakli olmasi. Ustunden uzun zaman gecti ama o soyledigi an, yer, oturmamiz her seyi cok net hatirliyorum. O gun o cocugu kaybettikten sonra bi daha sevgili anlaminda yuzum gulmedi.

Kendim ettim kendim buldum...
Bir insan sizi yarı yolda ve yüzüstü bırakıyıyorsa piç gibi, mutlaka bir sebep bulur. üzülmeyin, yerine daha iyisi gelecektir.

Terk eden terk edilir. Eden bulur.
gerçi bişey değişirmi bazı şeylere gerçekten çok geç kaldın

ve buna benzer birkaç tane daha sitem dolu cümleler.
Bir kız icin;
Bıyıkların çok güzelmiş aşkım.
"Seninle bir şey konuşmak istiyorum." Dediğinde kaç oradan kaç.
Laf degil benimkisi bir sabah baska bir ülkeye tasinmisti amk. Daha buyuk darbe olamaz herhalde.
konusmamiz gerek! dediginde gecistirmeye calisirsin lakin kifayetsiz kalir kelimeler ve Son
senden sonra çift kişilik yatağımda çaprazlama yatar oldum.
Babam aksam seni cagiriyor, seni yakindan tanimak istiyor.
Hayatınızın odağına kimseyi almazsanız çökmek zorunda kalmazsınız.
öyle bişey duymadım ama başıma daha acı birşey geldi.hiçbirşey duymadım .evet tek bir kelime bile iyi yada kötü tek bir kelime dört yıl boyunca sadece baktım. şimdi bakmadığımı falan düşünmeyin şimdi yanımda değil de bakamıyorum işte . bir kere daha yanlış anlamayın ki bu öyle sapıkça yada aşkla yada ne bileyim şehvet dolu bir bakış değildi. bu çok farklı bir şeydi hani evreni ikiye ayırsanız bir tarafta o bir tarafta diğer herşey kalsa siz ona bakmazmısınız bakarsınız tabi . çünkü o anlarda hayatta kayda değer olan tek şey odur. anlayacağız ufak bi uzaktan sevme işi oldu .buna ister platonik deyin ister tektonik deyin kısacası ne b.k derseniz deyin ama içiniz rahat olsun çünkü siz çökertici de olsa bi laf duydunuz . biraz acır sonra geçer. nasıl olsa sarılır yaralar bir gün.

not: aslında bu entry çok yanlış bir başlığın altında. yukarıda sevgili diyor yazıda sevgiliden eser yok neyse idare edin artık.
bazen birsey soylememesi bile cökertir insani.
Lafa gerek yok arkasını dönsün yeter.
Derin olan kuyu değil kısa olan iptir.
Yazarsam silik yerim o derece.
çökertme türküsüdür.
Çökertti ki artık sevgilim değil üzücü lafları da güncel hatırlayıp üzülmeye gerek yok gençler boşverin.