bugün

ayrılığı zorlaştıran sanrıdır
ondan başka kimseyi sevemeyeğini ya da kimsenin seni sevmeyeceğini sanırsın
kimseyi onun gibi sevemeyeceğini söylersin herkesi farklı sevdiğini unutarak
umutsuzluğu,mutsuzluğu tetikler,kaygılanmak gereksizdir,zaman bu sanrıyı çürütecektir.
tekrar sevene kadar kurtulunamayacak sanrıdır.
gerçekten de tekrar sevemeyenler ve bu sanrının gerçekliğine yüzde 100 inanlar vardır.
tıka basa yemek yiyince bir daha acıkmayacağını düşünmekten farksızdır.
sürekli aynı ortamda bulunmaktan ötürü kurtulamayan sanrıdır. üstelik okulun bitmesine daha çok varsa içten içe insanı yiyip tüketen sanrıdır.*
insanin en salak oldugu durumlardan biridir. o kadar salakçadir ki bu düsünce hayata küstürür seni resmen. ama insanoglu çiğ süt emmistir ve biri gider biri gelir olayindan sasmaz. o kadar çok hissettim ki bunu bünyemde ondan sonra sevemem diye düsündüm ama simdi çok seviyorum ve ayrilirsak eger birgün -ki insallah öyle bir durum olmaz- o'nun gibisini bulamam ve sevemem diye düsünüyorum. ask aptalliktir resmen ve bu aptalligi bile bile sürdürürüz.
(bkz: bu da geçer)
başkasını hissedince geçen durumdur. ancak başkasını hissedemediğini anladığın zaman gelince, karnına saplanmış kronik bir ağrı, nefes almanı güçleştiren boğazında takılmış bir lokma, gözünde sürekli akmayı bekleyen bir damla yaş ile hadi yine geçsin. lütfen bitsin artık. diye sızlandığın haldir.
kesinlikle eski sevgiliyi çok sevme ya da ona hala sadık olma durumu değildir. sadece karşısına sevebileceği, içinin atabileceği bir insan çıkmamıştır. o yüzden bu düşünceye kapılmıştır. aynı zamanda, yeni birini sevene kadar eski sevgilisini sevdiğini zannetmekle eşdeğer bi kanıdır.
güncel Önemli Başlıklar